Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul csinálok valamit?...

Rosszul csinálok valamit? Mostanság ijedos a babam!

Figyelt kérdés
8 honapos a kislanyom. eddig nagyon nyitott volt az uj dolgok irant. most sem az idegen emberkékkel van a gond. de megijed a nagy jatekbabájátol, akihez eddig mindig mosolygos volt, meg simogatta, vettunk neki a korahoz valo hintaponilovat, ill. egy eveseknek valo az, de hat az is picit magasabb mint o, es ugy fel szinte majdhogynem sir. attol felek, h en csinalok valamit rosszul...keves ujat mutatok neki? sokat jatszok vele, ki is jarunk, de hat kint alszik. kisbaba vagy korabeli baba meg nincs az ismiknel sem(csak uton:o)), sem a csaladban. nem akarom, h felos legyen. vagy tobbet jatszak vele? peldaul az idegeneket is 1oran keresztul pasztazza mire megjon a hangja, nyerit vagy orul, de addig vizslat a szemeivel. mas baba akiket latok, csupa mosolygosak! en csinalok rosszul valamit? sokat nevetek is ra....
2009. febr. 13. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szrintem semmit nem csinálsz rosszul.Nekünk is volt egy időszak kb 7 hónaposan most 8,5 hónapos a babám,amikor mindentől megijedt!Voltunk egy ismerősnél és nekik volt ez az interaktiv maci,ami beszél meg ilyesmi,és ahogy bekapcsolták a kisfiam ránézett és elkezdett bőgni,és bújt hozzám.Meg nagyobb plüssjátékoktól is elkezdett félni,most meg már imádja őket.Nálunk ahogy jött úgy ment.

Az idegenektől való félelem ebben a korban meg teljesen normális!

Jó babázást!

2009. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia semmit nem csinálsz rosszul, vannak a babáknak ilyen hóbortos korszakaik, nekem 2 gyerekem van, a lányom a 7.-8. hónap körül úgy üvöltött a keresztapjától, mintha nem tudom mit látna, pedig sokat látta előtte is , de hamar elmúlott.
2009. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!