Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás vagy front? Vagy mindket...

Oltás vagy front? Vagy mindkettő? Vagy egyik sem?

Figyelt kérdés

Hétfőn kapott oltást két hónapos babám. Kettőt is egyszerre. Azóta sokkal nyűgösebb-sírósabb, alig tudok vele kommunikálni, játszani, tornázni, szinte csak alváskor nyugodt, amúgy pillanatokon belül eltörik a mécses.


Erre a hétvégére és a jövő hétre már hidegeket is mondanak, így a fronthatás is eszembe jutott.


Okozhatja bármelyik is ezeket a tüneteket? Ha esetleg az oltás, és nem a front hatása, mikorra múlhatnak el ezek a tünetek?



2015. nov. 22. 19:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Fogzásra is gondoltam, mert sokat folyik a nyála, de az étvágya jó, nem változott.
2015. nov. 22. 19:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez már biztos nem az oltás, viszont a fronttól lehet ilyen.
2015. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem kezet foghatunk! Ugyan ez a szitu nálunk is!:(

Igaz mi még a rotat is beadattuk ugyhogy szegény nagyon ki lett ütve, még lázas is volt!:((

Mi szerdán voltunk és azóta elég nyűgös, de biztos az oltàs miatt és sajnos a front is okozhatja ezeket a tüneteket! A nyálzás is jelentkezett de az már az oltás előtt is volt, amire azt mondták, hogy korai.

Remélem más mond okosabbat mint én!:)

2015. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekünk is azt mondták, hogy korai a nyálzás :( De azt nem mondta a doki, hogy akkor ez most mi, vagy az mit jelent, hogy korai, most kezdjek el aggódni? :(
2015. nov. 22. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. En meg arra gondolok, hogy most kezdik felfedezni a kezecskeiket, legalabb is nalunk igen es nagyon surun nyomkodja a szajaba, csuppog rajt, ragcsikalja es ez valtja ki a nyalzast.
2015. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ilyeneket is csinál, igen.


De ami aggaszt, az a nyűgössége, hogy az eddig érdeklődő, "figyelemleköthető" babám egyik napról a másikra nyűgössé vált, és szinte majdnem mindig sírni kezd egy idő után, bármit csinálok vele, vagy próbálom elterelni a figyelmét. És ez fura módon kb. onnantól, hogy oltásokat kapott.


Az egyébként normális, hogy egy-egy szurit kapott egy-egy combjába és ezek mindegyike kombinált oltás volt? Nem sok ez egyszerre egy ilyen kicsi gyereknek? Két hónapos.

2015. nov. 23. 09:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos sok nekik de sajnos "kötelező"!:( mi még a rotát is beadattuk, úgyhogy biztos megterhelte a szervezetüket!

Nálunk elmúlt már a nyűgösség. Lehet véletlen egybeeses csak nálatok és most ilyen időszaka van a babádnak! Napról napra változnak!:)

Javulás azóta?

2015. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi, ugyanolyan nyűgös, nehezen megvigasztalható :(
2015. nov. 24. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajna így oltják őket, két koktél egyszerre. A 4 hónapos is ilyen lesz, az én kislányom azt múlt hétfőn kapta meg. Szerencsére mondjuk őt nemigen szokta érdekelni, aznap este kicsit nyűgösebb, meg egy kis hasmenése van, de másnapra el is felejti. Viszont szerintem nálatok véletlen egybeesés, kizárt, hogy ennyi ideig hatással legyen rá az oltás, szerintem kb. 3 napig lehetne azzal magyarázni.
2015. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!