Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naptej vagy napspray? Mindkett...

Naptej vagy napspray? Mindkettő 50 faktoros, férjemmel vitatkoztunk én sprayt szeretnék venni, de szte a tej a jobb! Szerintetek?

Figyelt kérdés
van 2 éves fiam, és 2 hét múlva szülök. Egyszerűbb használata miatt sprayt vennék, de szte a tej a sűrűbbsége miatt alkalmasabb. Melyik jobb ami mindkét gyereknél tudoj használni?

2015. máj. 4. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

a benne levő vegyületek a nem mindegy hogy mik

3-as válaszoló linkjében van babáknak termékajánló

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2015. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Naptej, orvos is azt tanácsolta.
2015. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az összetevő a lényeg. Spray-t nem vennék, mert már nano részecskék vannak sok termékben, nem csak naptejben, ezek kisebbek, mint az emberi sejt.. Az orromon nem szívnám le. De nanosat naptejben sem veszek, illetve van egy-két összetevő, ami a hormonháztartásnak rossz illetve esetleg rákot okoz. Babylove naptejet veszünk mi egyébként.
2015. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Épp elő akartam készíteni a naptejet a közelgő nyári időre és rájöttem, hogy a babylove-ot éppen, hogy nem használtuk, csak megvettük, a teljes tubus megvan. Sajnos már nem tudom, tavaly melyik termék mellett döntöttünk, újra utána kell néznem, melyik felelt meg az összes kritériumnak. Tehát nem babylove, mert többek között az is nano.
2015. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!