Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Talán a front miatt van?

Talán a front miatt van?

Figyelt kérdés
A 2 hónapos gyerekem alig alszik valamit..4napja delelőtt alig alszik éjszaka is. A tegnap kimentünk sétálni 3 óra hosszát voltunk kint és végig aludt, bejöttünk megetettem, elszenderedett aludt kemény 20 percet és felkelt, nem aludt fél 7kor nagy orditásban aludt el, utánna mefürdettem aludt egész éjjel fél 2ig felkelt enni, s elaludt azután óránkét felsirt nagy nehezen vissza altattam igy ment fél 5ig. akkor megettettem s zsimbelődőtt, semmi sem tetszett neki próbáltam altatni is nem ment..mikor eljött a következő kaja idő enni sem akart keservesen sirt és abba a pózba tettem ahogy szoktam altatni..és elaludt..aludt egy órát fél 8-tóé fél 9-ig..utánna felkelt enni..gondoltam elalszik de nem aludt..s most aludt negyed 11kor..mintha látnám egy óra mulva kelni fog..sosem csinált igy..ezért furcsa nekem...barátnőm feszt ilyeszget..biztos beteg vagy valami baja van, mert az ő gyereke egykoru az enyémmel és eszik alszik egész nap..és éjjel is nagyon jó baba..

2015. nov. 13. 09:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Na s most felkelt. többet aludt mint egy óra..20 percel :(
2015. nov. 13. 09:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Séta közben aludt 3 órát, utána miért aludt volna még órákat?


Fogcsírák is mocoroghatnak, az jóval megelőzi a fogak tényleges felbukkanását, de fájdalommal jár. Főleg, ha enni se akar, akkor jó esély van rá.

Esetleg orvossal meg kéne nézetni a torkát, mert torokfájás is hasonló tüneteket produkál babáknál.

2015. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá erre az alvás témára ennyire... írod, hogy tegnap kint 3 órát aludt... akkor miért vártad, hogy utána még órákat fog aludni? Nem kell állandóan altatni, alszik ő, ha fáradt... a barátnőd meg nem mérvadó, ezer dolog lesz amiben különböznek, ez nem verseny! Ahogy nő változik az alvás igénye, s leszek periódusok mikor hirtelen kevesebbet alszik, vagy nem alszik, aztán szépen helyre áll minden, ne aggódj! Ettől semmi baja nincs, s nem is lesz!
2015. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én akkor aggódtam volna, ha ennyit alszik!


Minden baba más. Az én kislányom ennyi idős korában 2-szer 1,5 órán kívül semmit nem aludt napközben, s este-éjjel is 3-4 óránként kelt fel enni.

2015. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek igenis sokat alszik. Két hónaposan már nem csak esznek és alszanak, kíváncsiak a világra, játszani is lehet velük. Ne altasd állandóan, nem kell átaludnia a napot. Az én babám 2 hónapos korában örültem, ha másfél órát aludt egyhuzamban nappal, ha kétszer is, az már ünnep volt. Most 4 hónapos, körülbelül 2x2 órát alszik.
2015. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. ❤
2015. nov. 13. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!