Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig célszerű levegőzni...

Meddig célszerű levegőzni ebben az időben ami a napokban várható?

Figyelt kérdés

Kezdő anyuka vagyok!:) a babám szeptemberben született és igazából még nem volt olyan hideg mint most van! Minden nap több órát sétáltunk és hatalmasakat aludt!:)

2 napja esik az eső így nem mentünk, hát nem is aludt napközben csak 2x 20 percet.

Holnap már elvileg jobb idő lesz, de hideg.

Ha jól be van öltöztetve meddig szabad kint lenni?


2015. nov. 22. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen időben az októberben született fiammal simán sétáltam ugyanúgy. Annyira védett helyen vannak a babakocsiban. A védőnőm, meg a gyerekintenzíven dolgozó sógornőm is azon a véleményen voltak, hogy nyugodtan ki lehet vinni a gyerekeket, mindig azzal jöttek, hogy ők kint a teraszon altatták még télen is a babáikat.
2015. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, én pl. az udvaron, babakocsiban altattam a gyerekeket élen is. Soha semmi baj nem lett belőle. (5-en vannak, már nagyobbacskák.) Nyugodtan levegőzzetek, sétáljatok akár 1-2 órát is! Kérlek, ne öltöztesd túl a gyerkőcöt!
2015. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*télen
2015. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megfelelően öltöztetve kimehettek ugyanúgy sétálni, mint szoktatok. Sőt, esőben is kiviheted, ha van esővédő a kocsin, ha igényli. Mínusz 10-ben meg szmogos időben nem ajánlott kimenni.
2015. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom október végi és én is egész télen kint altattam a teraszon. Adtam rá egy vastag overált meg jól betakargattam és hatalmasakat aludt. Nem volt beteg egyszer sem.
2015. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én kivittem ma és tegnap is egy kicsit. Esővédő alatt ő sokat nem érez az esőből, ugyanúgy aludt, mint szokott. :) Ha szakadt volna az eső mondjuk nem hiszem, hogy kivittem volna de ez még tűrhető.

Én úgy gondolom 1 óra hidegben is kell neki jól feloltoztetve.

2015. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Okés köszönöm!:))

Alig várom, hogy mehessünk!;)

2015. nov. 22. 21:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Nalunk +3 fok volt ma, 1,5 orat setaltunk az 5 honaposommal.

Volt rajta body, vekony pamut tipego, pluss kardigan. A babakocsiban bundazsak, es meg arra raktam egy takarot. Nagyon jot aludt :)

En esoben is viszem, esovedo ha van nem gond.

2015. nov. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet menni ilyenkor is.

Gondolj arra, hogy ettől csak rosszabb idő lesz a télen és nem lehettek bezárva 3 hónapig.

Ha úgy érzed, hogy hideg van, ne maradjatok lent sokáig, elég a fél óra is, de azt akár napi kétszer!

2015. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

6-8 fok volt es csodas napsutes igy 2 orat setaltunk!:))

Mar is jobb az ember kedve!;)

Vegig aludta a setat es nem is olyan nyűgös igy este!:)

2015. nov. 23. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!