Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babanal mikorra...

1 hetes babanal mikorra varhato egy kis rendszer az evesben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8 napos a babam. Egyszeruen nem ertem, hogy miert nem mutatkozik egy minimalis rendszer sem a napjainkban.

Van, hogy 40 ml-rel 3,5 orat alszik, de van, hogy 70 ml-rel csak masfel orat.


Ezen lehet alakitani?

Mikorra fog beallni a napi rutin?


Koszonom!

Elso babas anyuka


2015. aug. 5. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1 hetesen még nagyon pici! Nem tudja mi az a napirend! :)

Majd 4-5-6 hónaposan lesz valamilyen napirendetek, ami 1 éves koráig még többször változhat...

Szóval türelem! Amúgy az első 6 hét szerintem teljesen kiszámíthatatlan, egyszerűen csak figyelned kell a jelzéseit, és kész. Most még nem tudod napirendre nevelni, hiszen ösztönlény még, de majd idővel ő is felveszi a ritmusotokat, és már alakítható lesz. De nem az első pár hétben!

2015. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyszeruen nem ertem, hogy miert nem mutatkozik egy minimalis rendszer sem a napjainkban.


Az ezelőtti mondattal meg is magyaráztad:

8 napos a babam

2015. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Valoszinuleg buta kerdes ez mas, tapasztaltabb anyukaknak, de nekem sajnos zero rutinom van.


Tejem alig van, fejnem kell, ami 1 orat vesz igenybe. Ha masfel orankent eszik, akkor csak fejek es etetek.

2015. aug. 5. 14:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat ez ilyen...
2015. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nehéz, de csak pár hónap az egész, utána jobb lesz!

Kitartás!

2015. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hete abbol all a napom, hogy fejek, etetek, sterilizalok, aztan kezdem elorol.

Ez errol szol, ezert vagyunk gyesen a babaval, nem ?

2015. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, ezek a kérdések minden első babás anyuka számára ismerősek! :) Nekem nagyon-nagyon nehéz volt az eleje, mert külföldön élünk, és egyátalán nem volt semmi segítségem! Egy 8 napos újszülött életébe még ne akarj rendszert vinni, ezt minden rosszindulat nélül, tapasztalatból mondom! :) Én is alig vártam, hogy mikor lesz meg a napi rutinunk, mert csak arról szóltak a napjaim, hogy fejtem, etettem, fejtem, etettem, ráadásul nagyon sírós baba volt. Azt mondhatom, hogy beszélgess sokat a férjeddel, ossz meg vele minden kétséget, érzelmet, ami benned van. Ez nekem nagyon sokat segített. Nálunk kb. 3 hónapos korára állt be a napi rendszer, de addig egy biztos pont volt minden nap, az esti fürdés 20.30-kor. Ne görcsölj rá, hallgass az anyai megérzéseidre, hogy könnyebb legyen! :) Hidd el, hamar eljön az az idő! Addig is sok erőt, és kitartást kívánok neked, a babádnak pedig jó egészséget! :)
2015. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat!

Megnyugtato, hogy masoknal is ez van. :)

2015. aug. 5. 17:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is kezdő vagyok 5 hóssal, én is azt hittem, lesz rendszer. Néha ismétlődik egy-egy időpont pár napig, aztán az se... :) Ez ilyen. Rendezkedj be erre, egyre jobb ám, az ember hozzáedződik. Mi most passzírozunk és főzünk is neki, a szpin-fejésen kívül, ez még több idő. És alig alszik a baba, szóval nagyon ütemes a nap. (Most nagyi kezében van, ezért ülök itt egy kicsit, ahelyett, hogy kiteregetnék...)


SOK_SOK örömöt a picivel, ez életünk legeslegszebb időszaka, annak ellenére, hogy kutyául génybe vesz! De ez az, aminek IGAZÁN értelme van! Én nagyon boldog vagyok így lepukkant állapotban is _:)

2015. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

O, #9, neked is sok oromot es egeszseget kivanok!

Hidd el, nagyon boldog vagyok, es nem is ez az 'eroltetett menet' a gondom, hanem csak meglepo, hogy sokszor kis adaggal hosszasan bealszik, maskor meg nagy adaggal alig szundit, es mar megint ehes.

Azt hittem a mi keszulekunkben van a hiba. :)

2015. aug. 5. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!