Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogkrémet mennyi idős kortól...

Fogkrémet mennyi idős kortól használhatunk? És milyet?

Figyelt kérdés
8 hós a babám, 5 foga van. Mosom már neki ilyen ujjra húzhatós fogkefével, de egyelőre fogkrém nélkül. Mikor tehetek rá fogkrémet? És az nem baj, hogy még nem tudja kiköpni, és lenyeli? És milyet vegyek? Ami a Brendonban kapható, azokra az van írva, hogy 1 éves kortól.
2010. márc. 20. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban szerintem van olyan is ami 1éves kor alatt is lehet használni.
2010. márc. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Fogapolast az elsö fog kibujasa utan azonnal el kell kezdeni. Egy eves kor alatt nem nagyon szoktak fogkremet javasolni vagy ajanlani, es nagyon ritka is, a gyogyszertarban talan van. Dm meg ilyen helyeken is jol meg kell valogatni mert szeintem nem erdemes izesitettet venni (annal kesöbb szokik ra, hogy ki kell köpni, mert ugye a malnas stb...izlik neki)A lenyeg, mivel meg jo ideig igy is ugy is lenyeli hogy fluorid szegeny fogkrem legyen, mert a tuladagolasbol lehetnek bajok. erdemes elvinni fogorvoshoz is- bar a fogait nem valoszinü hogy megnezi de tanacsot azt adhat. Es ha mar 5 foga van vegyel fogkefet es azzal mosd neki, bar ragni fogja meg, de a sajat dolgodat könnyited vele, mert 1,5 evesen mar nem lesz neki idegen a fogkefe es addigra mar meg is tanulhatja mosni a fogat. Ja es fogkremet csak 1X szabad hasznalni a babanak meg jo darabig, nekünk ez az esti fogmosasnal van, reggel meg napközben csak vizes fogkefevel sikalja at a fogait.
2010. márc. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Colgate babáknak való fogkrémet használok. 0-6 éves korig jó (írja is rajta), zöld színű a tubus. Kb. 300 Ft az ára és egy picit teszek a fogkefére.
2010. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8 hós korától mosunk fogat Nenedenttel.
2010. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Hát most nem is tudom, hogy vegyek vagy ne :)

2010. márc. 21. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
nenedent-et nyugodtan vehetsz , abban nincs fluorid, és 6 hós kortól ajánlják. Mi is ezt használjuk már 6 hós kora óta.
2010. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi, akkor ezt megnézem.
2010. márc. 31. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!