Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki babánál,...

Használ valaki babánál, kisgyereknél csökkentett fluorid tartalmú fogkrémet?

Figyelt kérdés
Mennyi idős babánál, kisgyereknél?
2011. okt. 3. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sokáig nenedent-et használtunk, 2 év felett meg már a colgate-nek valamelyikét, az van ráírva, hogy 2-6 évig. Colgate-nek van több is, 0-2, 2-6, és 6 év felett.

De ha bemész egy dm-be, ott van 1 méternyi gyerek-és bébifogkrém.

Colgate nem gyümölcsös, ezt szereti a lányom. A többi általában gyümölcsös, azok nem jönnek be neki.

2011. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi is nenedentet használtunk, aztán elmex gyerekfogkrémre váltottunk, ennek csökkentett a fluoridtartalma.
2011. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
két éves a fiam,még mindig nenedentet használunk
2011. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Külföldön élek, és sehol az égvilágon nem találok fluorid menteset. 7 hónapos a pici, szeretném már mosni a két fogát. Helyi fórumokat olvastam, ott is mindenki fluorid tartalmúakról ír.
2011. okt. 3. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:

jaaaa... az más :)


És nem tudsz valakit megkérni, hogy vegyen neked itthon, és kipostázza?

2011. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Találtam egyet. :)
2011. okt. 3. 21:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj az offért, de megírnád annak az egynek a nevét? Mi nemrég költöztünk külföldre, és bár még nem fogyott el a nenedent, de nem is gondoltam, hogy nehéz lesz helyettesítőt taláni...
2011. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7 hónaposan 2 fogat elég ha kefével sikálsz. Ez még úgysem igazi mosás, csak szokja a procedúrát.
2011. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Logona kids a neve. :)

Én szeretném már most fogkrémmel elkezdeni. A mi orvosunk szerint így kell.

2011. okt. 4. 07:29
 10/11 A kérdező kommentje:
Még egy van, Weleda a neve, nem tudom, mennyi idős a babád, ennek a gyerek fogkrémét 1 éves kortól ajánlják.
2011. okt. 4. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!