Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyálcsorgatós babáknak meddig...

Nyálcsorgatós babáknak meddig folyt a nyála?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kisfiam, 2 hónapos korától kb két óránként cserélem a nyálkendőjét, mert merő víz. Ha kimegyünk a hidegbe félek hogy megfázik miatta. Kb meddig tarthat még ez?
2015. nov. 23. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

a fogzástól van

nekem feltűnt ha bekenem fogzásra való géllel akkor már nincs rághatni való ingere sem és nyálcsorgás sem

2015. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, kb 1 éves korában abbamaradt, mikor egyszerre kijött egy halom foga.

Aztán 14 hónaposan újra veszett nyálcsorgatásba kezdett, 1 hét után vettem észre, hogy szájpenésze van, addig nem láttam. Ahogy elkezdtem kezelni, 1-2 nap után abbamaradt a nyáladzás.

2015. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 éves, és még most is van olyan időszak hogy tiszta nyál a pòlòja és cserélni kell. Ő is mindig elég nyáladzòs volt, mikor kisebb volt én is mindig a szakálkát cserélgettem neki a nyakában, naponta nem tudom hányszor. Az utolsò rágòfogai még nincsenek kint, és mostanság is van hogy szinte már az egész öklét beakarja kapni és azt rágni, ilyenkor folyik a nyála rendesen. Most már azért nem állandò jelleggel folyik de van olyan időszakunk még mindig.
2015. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!