Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen otthon a járni...

Mi legyen otthon a járni tanuló baba lábán?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond. Az egyik szakembernél azt olvasni, hogy mezítláb a legjobb, a másik, hogy olyan cipőben /szandiban, ami tartja a bokáját. Sztetek, nektek mi van/volt a babtok lábán?
2015. nov. 26. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pediped originals volt, mikor hideg volt, nyáron meg zokni-mezitlábazás volt. A járástanulás nálunk pont november-januárra esett, így főleg a pediped ment, nagyon jó volt, egyáltalán nem zavarta. A bokatartós cipőt mindenképp hanyagolnám. Ha nem szedi le magáról a bőrtalpú zoknit az is jó.
2015. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Zokni. Cipőt csak akkor adtam rá, mikor már ment pár lépést egyedül, így is kellett pár alkalom, mire a cipőben is tudott menni.
2015. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A lányom is télen kezdett el felállni, járni, de sem akkor, sem a mai napig nem hord itthon cipőt ( 3 éves ), igaz, tőlem is ezt látja, én is mezítláb szeretek lenni.

Nálunk sajnos elég hideg a padló és a lakás fele, így télen dupla zoknit, vagy egy vastagabbat adok rá itthonra.

2015. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekunk tobb szakember mondta, h mezitlab jarjanak a babak, ameddig csak lehet. Nalunk otthon olyan zokniban vannak, aminek a talpan vannak csuszasgatlok :)
2015. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A sima vékony zoknin egy csúszásgátlós talpú, vastagabb zokni.
2015. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én adok rá zoknit,arra meg puhatalpút, itthonra én liliputit vettem,az első kiscipője meg pediped volt. látom,hogy ebben sokkal ügyesebben megy,mint a többiben, pedig jó fajtákat veszek kintre,de ezen látom,hogy kényelmes neki,és nem zavarja
2015. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém tapadós talpú zokniban volt.
2015. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Zokniban, mi másban. Mi sem cipőben mászkálunk itthon :-D

Mondjuk függ a ház típusától, mi panelba lakunk, meleg van, nem rohasztjuk mi sem a lábunkat cipőben, így a gyerek is és mi is zokniban vagyunk (csak ő bőrtalpúban vagy csúszásgátlósban).

2015. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyáron mezítláb, ilyenkor tapadós talpú zokniban. A zokni méretét el kell találni, hogy ne forogjon el.

Cipő bentre felesleges, jobb, ha a lába közvetlenül érintkezik a talajjal. A zokni csak melegítési funkciót lát el és a bőr tapadását pótolja.

2015. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

zokni.

ha nincs baja a lábának, minek kell tartani a bokát?

a gyerekcipőknek sem a bokatartás a lényeg, hanem a zárt sarok, hogy a sarkát fogja meg. ne adj rá bokatartós cipőt legalább bentre ne, ha az ortopéd orvos nem mondja.

2015. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!