Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes már újszülött kortól...

Érdemes már újszülött kortól a babához betenni egy nagy puha plüsst, vagy fölösleges?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak 4 hónapos korától lesz igazán funkciója, amikor akár tud is vele aludni, átölelni, de nem alszik nyugodtabban, ha van mellette egy ilyen? Vagy semmit nem számít még neki? Szerintetek pénzkidobás? Akartam venni egy ilyen ölelgethető plüssállatot, amivel tud aludni.
2015. nov. 27. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött mellé nem ajánlott nagy plüsst rakni, mert szerencsétlen esetben még akár meg is fulladhat tőle, ha ráborul. Inkább vegyél neki újszülött kortól ajánlott alvókát, rongyit, ilyesmit. Annak sincs most még funkciója, de néhány hét múlva már tudja esetleg nézegetni.
2015. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk szundikendőnk van, amit 2-3 hónaposan már használt a kislányom, szorosan magához ölelte és úgy aludt:)
2015. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapos kortól? miért épp akkortól? 4 hónapos se tud még ölelni, pont úgy mint egy újszülött, viszont remekül bele tud fulladni nagy szőrös plüssbe, mivel nem tud még mozogni...

tilos csecsemőkhöz bármit is betenni.

az amire te gondolsz, az majd olyan 10-12 hónapos korban jön el. addig max rongyikendő nappal ami puha. de alvókát csak 1 éves kor körül szoktak választani és hidd el, tök mindegy hányszor teszed mellé, akkor is neki más tetszik majd meg :D olyan, amikre nem is gondolnál...

enyém az én kispárnámmal alszik, amit elcsórt. unokahugim pedig a textilpelussal... :D pedig mindketten kaptak alvókákat, hátha... :)

2015. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a mi védonok még a rácsvédot is leszedette a kiságyrol..nehogy megfulladjon szegény gyerek. 1-2 pici plusst kapott a fiam, de azokat is -kitessékelte az ágybol.

ujszulott mellé ne tegyél be játékokat, plusst..párnát..takarot.

2015. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyébként a fiam is texil pelussal alszik, azt olelgeti még 4 évesen is :D
2015. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
se pelust se plussot se semmit. fulladast okozhat.
2015. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem mertem egyik gyerekemnél sem semmiféle plüsst 1 éves kora alatt betenni. Mind a két lányom első szülinapjára maga választott a játékboltban 1-1 macit, azóta elválaszthatatlanok, előtte szerintem nem lett volna értelme. Én méregdrágán ilyen kis puha morzsoló kendőt macifejjel vettem nekik, de soha egyik sem szerette.
2015. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Plüssös, poláros takarót vegyél neki nyugodtan. Falmatricával kidekorálhatod a kiságy mellett, de ne 3D hatásúval, mert amint eléri, letépi. Játéknak jó a játszószőnyeg, lehet kapni olyat, aminek a karja leszedhető és a kiságy szélére rátehető.
2015. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. Akkor még várok vele.
2015. nov. 28. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!