Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mitől lehet ez a...

Szerintetek mitől lehet ez a keserves sírás?

Figyelt kérdés
Lányom 11 hónapos, nagyon jó alvó volt eddig, most is végigalussza az éjszakát De! 2-3 napja este ha rakom bele a kiságyba, már mikor a közelébe érek, torka szakadtából ordít, de nem hisztisen, hanem olyan keservesen, hogy a szívem szakad meg. Ha elringatom, érzem hogy jó mélyen alszik, de épphogy lerakom, elölről kezdődik. Tippek? :(
2015. nov. 28. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez volt. Ismerosnel is. Szeparacios szorongas. Ha a feneke a kisagyba ert mar uvoltott. Most 13 hos es alszik az agyaban ugyanugy. Nalunk par hetig tartott.
2015. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nálatok se volt nappal semmilyen "tünete"? Csak este jött elő?
2015. nov. 28. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
nalunk is volt ilyen eloszor a nappali alvasoknal jelentkezett aztan az estieknel...nem akart egyedul maradni. 2-3 het alatt elmult. kitartast.
2015. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy még az is lehet hogy fél valamitől. Emlékeim szerint nálunk kicsit később jelentkezett ez, aztán valahogy arra jöttem rá, hogy attól fél, valaki van az ágya alatt. Együtt lemásztunk, megnéztük hogy nincs ott semmi, és minden rendben volt utána.

Szóval ennek nehéz lehet utána járni, de félhet valamitől.

2015. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nappal sem akart benne aludni. De foleg ejjel orditott ha beleraktam. Addig kozottunk aludt.
2015. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

apuka menne be hozzá? nálunk ha én altatom sokkal erősebben jelentkezik nála amit írsz (mint írtam az intenzív részét kinőtte 2-3 hét alatt) de még mostanában is sokszor van ha pl nem olyan fáradt éjjel, hogy felkel, és ha én megyek be követeli hogy maradjak ott amint kimegyek sírni kezd, semmi baja különben, csak úgy gondolja jobb volna ha az ágya mellett állva aludnék :)

de amikor nagy ritkán a férjem megy be, szó nélkül alvás van, ő nyilván kevésbé vonzó éjszakai társaság mint anya :))

2015. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!