Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van, hogy 2hónapos...

Mitől van, hogy 2hónapos kisbabám alvás közben egyszer csak hangos, keserves sírásba kezd pár másodpercig, de abba is hagyja? Rosszat álmodik? Vagy arra is gondoltam (mert hasfájós), hogy a pocija csikar eggyet. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a hasa fáj,fel kelne.Rosszat álmodik,újra álmodja a vele történteket figyeld meg nem csak sír mosolyog és( nevet )is már!
2012. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korában az én babám is csinált ilyet. De mái napig nem tudom miért.
2012. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszadó!Először is köszi!Igen megfigyeltem már!A nevetést és mosolygást alvás közben szinte születése óta csinálja. :)
2012. aug. 17. 22:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is 2. És mikor hagyta abba? Vagy még mindig csinálja?
2012. aug. 17. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiam 2 és fél hónapos és ő is szokott sirni,olyan mint aki megijed.Én is azt tapasztalom,h a vele megtörtént dolgokat álmodhatja:)Ha a hasa fáj akkor fel is ébred rá.
2012. aug. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és újszülött korban az a mosoly csak reflex volt,nem érzelmi:)
2012. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia második vagyok. Ezt a nagy sírásokat abba hagyta olyan 3 hónap környékén. Most 5 hónapos és hangosan kacagni szokott álmában. Viszont a napokban ugy zokogott álmában. Oda mentem hozzá beszélek neki simogatom és annyira álmodott, hogy ki kelett vegyem és még sokáig hikegett. Biztos valami nagyon rosszat álmodhatott.
2012. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!