Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kicsi a babám?...

Szerintetek kicsi a babám? Vagy lehet valami baja emiatt?

Figyelt kérdés

7 hónapos 72 cm és 6990 gramm.

37. hétre született 3010 grammal és 48 cm-el.

Mindig azt látom, hogy másnak a babája ebben a korban és cm-ben 1,5-2 kgal több. A háziorvosunk is már beszólt emaitt. Pedig eszik rendesen.



2015. nov. 30. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányom 39ik hétre született, 2700grammal és 49 cm-el, hízni mindig a minimálisat hízta, egyszer volt,hogy 3% alatt volt a percentilis, amúgy általában 3% volt. Voltunk vérvételen, kivizsgálták semmi gond vele, ugyan centire is kisebb mint a kortársai, de még ígyis a minimum felett van! Most 4évesen 96cm és 14kiló!
2015. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kicsi.

Ha eszik rendesen és szépen elvan , akkor tuti nincs baja.

2015. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kicsi. Az èn fiam 35hètreszületett 2500 gramm 47 cm. Most 6 hós 7kg ès 68cm. A nagyobb fiammal engem is állandóan xsesztettek hogy kis súlyú. De hát èn sem ès sz apukája sem husos ès magas. Èn tudom hogy jol esznek megfelelően hiznak.szóval ne idegeskedj emiatt
2015. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kicsi. Most direkt megkerestem, lányom 8 hónaposan volt 7030 gramm és 66,5 cm, 3 kilósan 48 centivel született időre, soha nem mobdták, hogy kicsi lenne, sose volt sovány sem, jó husiban van, mondjuk nem hurkás, de szerintem ez nem elvárás :-)
2015. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!