Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megviseli a kéthónaposomat,...

Megviseli a kéthónaposomat, hogy mostantól ébresztem reggel? A nagyot oviba kell hordjam és a kicsi emiatt nem alhat, ameddig akar. Pedig most kezdett végre 8-ig aludni, most majd ébreszthetem 6 után. Nálatok ez hogy van?

Figyelt kérdés

2015. nov. 24. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

6 után? miért, mennyire laktok az ovitól? :O

csak nem 2 órányira, a nagyot ne vidd be korán, csak reggelire. keltsd a nagyot, készüljön el, te is, majd keltsd a kicsit, gyorsan etesd meg, rá az overál és mehettek. mondjuk f8kor kelted... hm? :)

én tuti így fogom csinálni, eszem ágában nem lesz 6kor kelteni se a nagyot se a kicsit :)

2015. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez a második (meg többedik) gyerekek sorsa! Ne aggódj, lehet hogy az első egy-két napban megviseli, de hamar fog alkalmazkodni. Nálunk is egyszerre fekszenek és kelnek a gyerekek. Nálunk a reggeli kelés sokkal kevésbé viseli/viselte meg őket, mint a délutáni, amikor menni kell a nagy(ok)ért.
2015. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Oviba ràérsz 9 re vinni. Ahhoz nem kell 6 kor kelni. És tényleg milyen messze laktok? Mi laktunk 40 - 50 percre az ovitól,de akkor is 7 kor kelt a fiam. 8 ra beértünk.

Én ìgy leszek majd a sulival. A nagyot oda kell vinni 3/4 8ra. Szóval szegényt fél nyolckor kell keltenem amikor indulunk. De szerintem nem lesz gond. Később is hasonlóan fog kelni szóval jobb ha megszokja.

2015. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Ha nem megy másképp, próbáld még félálomban megetetni indulás előtt, és magadra kötni, hogy aludhasson tovább út közben.
2015. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Beszélj az óvónővel, hogy 9-re viszed a nagyot. Nálunk így van. Kezdetektől úgy jár, és a kisebbek sem érzik a hátrányát.
2015. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3-at kell vinnem reggel, ők 7-kor kelnek, 7 40-kor indulunk. A kisfiam 2 éves, de kezdetektől keltem, mert egyedül kell megoldanom. Tök jó napirendje alakult ki. Teljesen alkalmazkodott, és magától kel már 6 hónapos kora óta, majd déltől 3-ig alszik, fél 4-kor megyünk a nagyokért. Az első hét volt konkrétan maga a pokol. Ekkor 3 hetes volt, végig üvöltött oda és visszafele is, előtte nem bírtam megetetni, mert nem kellett neki. Majd a következő héten már nem volt az ég világon semmi gond. Azóta így van. De ő tartja a hétvégéket is, olyankor 10 előtt nem lehet kirobbantani az ágyból, de a nagyobbakat se.

Kitartás!

2015. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Én nem viszem a nagyot se, minek, ha otthon vagyok ráérek vele foglalkozni. Tényleg nem értem miért kell hajnalok hajnalán kelteni őket sz óvoda miatt.
2015. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
Tavaly novemberben kezdte a nagyobb lányom az ovit. A kicsi augusztusi. A szomszédunkban van az óvoda. Konkrétan az ablakból rálátok az udvarra. A kicsit fél 8-kor keltettem, a nagy magától öltözött. Kicsit gyors megetettem, levittük a nagyot oviba, amikor megjöttünk, újra megetettem és aludt egész délelőtt. Ha nem a szánkban lett volna az ovi, tuti, hogy nem járt volna a nagyobb, mert nem tömegközlekedtem, autókáztam volna minden reggel mindkét gyerekkel. De ne aggódj, meg fogja szokni, így lesz a napirendje.
2015. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lencsefőzelék ***** válasza:
74%
* A nagyot oviba kell hordanom, és a kicsi emiatt nem alhat, ameddig akar.
2015. nov. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
kezdetektől velünk ébredt, mármint aludt volna ő 8-ig, de én gond nélkül elkezdtem zörögni reggel - persze csak finoman. Nem volt más választásunk mert 1 órára van a férjem munkahelye, muszáj 6-kor kelnünk és készülődni kezdeni. Nálunk ez nagyon bevált, 1 hét alatt hozzá igazodott a mi napirendünkhöz, azóta is 8-kro fekszik, 6-kor kel, az átállás sem volt nehéz - sőt ha valamikor, még most álljatok át, később - mint minden - ez is nehezebb volna. Semmi baja nem lesz, nincs cukorból :)
2015. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!