Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 10 hos babatok?...

Mennyit alszik 10 hos babatok? Azok erdekelnenek fokent, akiknek szinten keveset alszik.

Figyelt kérdés
Az en kislanyommal ejszaka nincs gond; egyhuzamban 11 orat alszik. Nappal viszont katasztrofa, egyszeruen semmi nem mukodik. Most alltam at vele a nappal egyszeri alvasra, de igy is van, hogy csak 1-masfel orat alszik, masodszor pedig nem hajlando aludni. Hiaba van rutin, hiaba teszem le minden nap ugyanakkor, az sem segit, hogy faradtan de ebren teszem le, nem szamit a teljes sotetseg, sem a white noise. Mar nagyon ki vagyok akadva... Este nem akarom korabban letenni aludni, mert akkor meg reggel kelne korabban. Van valakinek otlete? Vagy egyszeruen fogadjam el, hogy ennyit alszik? Masvalakinek is van, hogy ennyire keveset alszik ennyi idos babaja? Nappal delben teszem le aludni, este 8-tol reggel 7-ig alszik.
2010. márc. 21. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a nagy fiam volt ilyen.Neki ennyi az alvás igénye,kevesebb mint a nagy átlagé.Nincs ezzel semmi baj.Legalább éjszaka alszik és azért ennyi idősen este 8-tól reggel 7-ig....hát irigyellek.A 2 éves fiam még mindig felkel éjjel cicizni 2x tuti.A nagyobbik is 4 éves volt mire áttaludta az éjszakát.

Ennyi idősen ő is 1x aludt és ha már aludt 1 órát akkor örülhettem. Nincs vele semmi gond.Ennyi az alvás igénye.Nem kell erőltetni.Tedd le amikor álmos és ennyi.

Az éjszakai alvásnak pedig örülj.Irigyellek

2010. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam most 10 hónapos.

Eddig egyetlen egyszer aludta normálisan végig az éjszakát.

Valamikor hat hónapos korába.Akkor este 8 kor tettük le és reggel 8:30 ig aludt. 9 hónapos kora óta pedig kétszer húsz percet alszik napközbe, ha alszik.Este pedig 9-10 körül alszik el.De 6kor már ébren van. Irigyellek érte,hogy éjszaka ennyit alszik a pici.

Ne aggód azért mert napközbe semmit nem alszik.Neki ennyi alvásigénye van.

Akkor mikor este 8 tól-reggel 8:30 ig aludt,aznap semmit nem aludt,reggel 8:30 tól este 7 ig ébren volt.(6 hónaposan)

2010. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, egyszerűen fogadd el, még így is szerencsésnek mondhatod magad az éjszakai alvása miatt. Az én lányom hónapok óta nappal 2x fél órát alszik, éjszaka pedig 8tól kb reggel 7ig, de felébred legalább 3x, hajnalban pedig még cicizik, szóval az éjszakáink elég mozgalmasak.

A védőnőm szerint vannak ilyen babák, ők beérik ennyivel, nem nagyon tudunk mit csinálni.

2010. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, én épp azon vagyok kiakadva, hogy a 10 hós fiam még mindig 3x alszik napközben. Kb. 1-1 órát. Éjjel pedig 9-től fél 7-ig egyhuzamban. Ennek örülök is, de jobb lenne, ha napközben csak 2x szundizna.
2010. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam még 3x alszik nap közben, általában egy-egy órát, délben 1,5 órát. Este 20:30 - reggel 06:30-ig alszik, de 2 óra körül felébred szopizni.
2010. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszokat! Megnyugtato, hogy masok is vannak, akiknek nem alszik a babaja eleget... Persze az ejjeleknek orulok, az tenyleg szerencses. Vegulis azert alltam at a napi egy alvasra, mert mar kb 2 honapja csinalta azt, hogy elkezdett fel orakat aludni. Abban remenykedtem, igy talan majd tobbet alszik, de nem...


A gyerekorvos azt mondja, hogy azert aludnia kene napi 13 orat (neha alszik is annyit), de konnyu azt mondani, elvegre nem robotrol van szo, akit beallitok, hogy ettol eddig aludjon... Igyekszem elfogadni, es orulok azoknak a napoknak, amikor azert alszik nappal is tobbet :)


Megegyszer koszi mindenkinek!

2010. márc. 21. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!