Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babát be lehet...

3 hónapos babát be lehet vinni háznál lévő medencébe?

Figyelt kérdés

Apósomék nyaranta 2 hétre külföldre utaznak, ilyekor mi odaköltözünk, hogy vigyázzunk a házra, gondozzuk a növényeket és etessük a kutyát. Megkértek már minket, hogy menjünk, 2016 nyarán is, amikor kb 3 hónapos leszva pici.

Van a háznál egy nagyobb úszómedence, abban szoktunk fürdeni. A víze nem vegyszeres, sóval és porszívóval tisztítják. Ebbe bevihetjük majd a picit?


2015. dec. 3. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos kortól van a babaúszás is, szóval én úgy gondolom ha eléggé felmelegszik és élvezi is a pici miért ne :)
2015. dec. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes, hogy még meg sem született már ezen aggódsz! Egyébként akkor javasolt bevinni medencébe, amikor megvannak az oltásai.
2015. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak eszembe jutott, mert apósom mondta hogy tud majd fürdeni, de nem voltam benne biztos.
2015. dec. 3. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:

én biztos hogy nem vinném be de ez én vagyok. Én félnék hogy begyullad a füle, huzatot kap stb tudom hogy van babaúszás ettől a kortól, jó sok ismerősöm vitte is a gyerekét, belőle jó soknak már az első foglalkozás alkalmával rá ment a gyerek fülére...

én nem merném.

2015. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán bevinném, ha jó idő lesz. Mi is a fiam 3 hónapos kora óta járunk babaúszásra, anyukákkal sokat beszélgetünk, soha, egyetlen gyereknek sem volt még beteg a füle. Az enyémnek sem, pedig már 19 hónapos. És télen is ugyanúgy járunk, ráadásul babakocsival, kb. 10 perc séta.
2015. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Biztos hogy nem vinném be. A babaúszáson a medencék tisztasága szigorúan ellenőrzött, (normál esetben), és olyan technológiával tartják tisztán, ami otthon nem hiszem hogy megoldott. Ekkora babát én nem vinnék be.
2015. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tök érdekes, hogy lepontoztok. (2-es vagyok.)

1. Még meg sem született a gyereke a kérdezőnek,de már ilyen bocs. de hülyeséggel foglalkozik. Azért ettől fontosabb kérdések is vannak az első időszakban.

2. Tényleg csak akkor mehet medencébe, ha megkapta a 2. ás 3. havi oltásait. Ezért javasolják a babaúszást 3 hónapos kortól.

2015. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!