Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem látom szépnek a babám....

Nem látom szépnek a babám. Előfordult már valakivel?

Figyelt kérdés
5 hónapos a fiam,nem szülés uáni depresszióban szenvedek.Imádom Őt,szeretek Vele foglalkozni,ezzel nincs baj.Egysterűen nem látom szépnek az arcát,nem szeretek Vele dicsekedni.Úgymond szégyenlem ahogy kinéz.A családban azt mondják,hogy szép gyerek,én nem látom annak. :( Előfordult már ez valakivel?
2010. márc. 21. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Ez nagyon fura. Szerintem ennek valami lelki oka lehet nálad mégis, mert azt mondják, hogy egy anya mindig a saját gyerekét látja a legszebbnek.

De akárhogy is legyen, ezt semmiképp ne éreztesd vele.

Velem ilyen nem fordult elő, én nagyon széparcúnak tartoma a kisfiamat, és amikor megszületett, már akkor is gyönyörűnek találtam, pedig igen nyúzott feje volt akkor, az eszem tudta, hogy akkor nem volt túl szép, de a szívem akkor is csodálatosnak tartotta.

2010. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is lelki okokra vezethető ez vissza, bár nem vagyok szakértő :) Általában az anyák a saját gyermeküket látják legszebbnek. Amikor az enyém megszületett, a kis nyúzott arcával, bevallom én sem láttam olyan szépnek, de ahogy megszoktam a kis arcát ez megváltozott. És ne szégyelld a kinézetét, mert minden gyermek szép és aranyos!Biztos a tiéd is az!
2010. márc. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Azt mondod, hogy egészségesnek érzed magad, de szerintem mégis menj el egy pszichológushoz... Mondd el neki, amit itt leírtál, tud segíteni!
2010. márc. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap az tényleg sok. Az én lányomat sem tartottam szépnek (az első után aki gyönyörű), de ez a 2 napra elmúlt és már már Ő a világ legszebb kislánya. Lehet hogy tényleg segítséget kéne kérned.
2010. márc. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont valamelyik nap volt itt egy ilyen kérdés, hogy előfordult e ez valakivel...sajnálom, hogy így érzel. Tudom hogy vannak, kevésbé "szép" vagy formás babák, bár az anyukák őket is gyönyörűnek látják, ami igaz is.
2010. márc. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem meg nincs semmi bajod csak egyszerűen olyannak látod amilyen.Tényleg nem minden baba szép,viszont minden anyuka elfogult,de úgy látszik nem vagy az.De ettől még a tied,és lehet hogy nem szépségversenyen fog első lenni hanem matekversenyen.Melyik a jobb?

2010. márc. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Egyik ismerősömnek a terhessége alatt végig azt mondták, hogy lánya lesz. Már az elején nagyon rákészült, és tűkön ülve várta, hogy megszülessen. Az egyik utolsó vizsgálat során derült ki, hogy mégis fia lesz, nem lánya. Ekkor összeomlott. Haragudott az egész világra, de főleg a kisbabára, amiért nem lánynak született. A mai napig azt mondja róla, hogy csúnya kisbaba volt (pedig mindenki más szerint gyönyörű baba volt, szerintem is - fiú létére angyali arc, és valami eszméletlenül igéző rikító kék szemek), és kicsi korában ezért sokszor volt vele türelmetlen is. Persze ez az idő múlásával megváltozott, és nagyon imádja a kisfiát, de ez elég nagy törést okozott neki. Mi sokszor mondtuk neki, hogy szakember segítségét kellene kérnie, nehogy bajok legyenek. Hála Istennek nem lett, és saját magában el tudta rendezni a dolgot.


Lehet, hogy tényleg orvosi segítséget kellene kérned... (B)

2010. márc. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt írod, szereted, szeretsz vele lenni, akkor semmi gond szerintem, csak tényleg reálisan látod, illetve szerinted ilyen, de lehet hogy mások szerint meg szép baba. Mi lenne ha mindenkinekk mindig ugyanaz tetszene. Értem én ha a te babád, akkor azt szokták mondani, hogy őt látod a legszebbnek, de mint minden alól, gondolom itt is van kivétel, talán te vagy. Nem lehet hogy olyan valakire hasonlít a családban, akit nem kedvelsz?
2010. márc. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak igaza lehet! Nem lehet tényleg hasonlít valakire a családban akit nem annyira kedvelsz? Az én kislányom is (sajnos) az apja családjára hasonlat és ezért néha amikor olyan arcot vág, hogy teljesen apósom jut az eszembe inkább el is fordulok. Persze az enyém gyönyörű (nem olyan "gyönyörű" mint az após" :p) de sajnos rájuk hasonlít és ezért bizony haragszom...nem tuom kire...de mindenesetre bosszantó.
2010. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szia, mi lenne, ha belinkelnél egy képet? már nagyon kíváncsi lettem, hogy milyen is ez a te babád! :)
2010. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!