Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy 2-3 nap múlva jelentkezett az agyrázkódás a babánál?

Figyelt kérdés
Miután leesett az ágyról :( Az enyém tegnap így járt sajnos, de szerencsére nem lett baja, a doktor néni azt mondta legésőbb 1 nap múlva jelentkezhet agyrázkódás, de itt olvastam, hogy 3 nap is lehet. Volt erre már példa a környezetetkben?
2009. jún. 19. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ezt az oldalt orvosi szempontból nem minden esetben és nem minden kérdésben kell autentikus forrásnak tekinteni. Az agyrázkódás tudtommal mindig eszméletvesztéssel jár együtt. Ha ilyen következménye lett volna az esésnek akkor annak a tünetei jelentkeztek volna. Gyakorlatilag minden gyerek leesik legalább egyszer valahonnan, és minden komoly következmény nélkül megússzák ezt a kalandot. A szülők aggodalma és ijedtsége természetesen sokkal nagyobb ilyenkor.
2009. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de egy internetes portàlon olvastam pont a tegnap, hogy agyràzkòdàs csak pàr nap mùlva jelentkezett, nem akarlak ijesztgetni, de komoly baj lett belole... tènyleg nem ijesztgetni akarlak, de a legjobb fèlni...

ès figyelni, mi lesz... ott sem lett azonnali àjulàs, csak pàr nap mùlva... bocsi, tènyleg nem ijesztgetni akarlak... csak èn is anya vagyok, ès Ok nekunk a legfontosabbak...

2009. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld, észre fogod venni. Nem feltétlenül ájulással jár, de a szédülés és a hányinger/hányás elég biztos tünet. Akkor mindenképp irány a kórház. Mennyi idős, tud szólni ha szédül vagy hányingere van?

2 hós anyuka/óvónéni

2009. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8 hónapos. Úgyhogy szólni még nem tud :( Hát most kicsit megijedtem, pedig már kezdtünk megnyugodni.
2009. jún. 19. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!