Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akik kézben altatja...

Anyukák! Akik kézben altatja vagy altatta a babáját mennyi idős kora után szokott le róla? Utána hogy altatáttok? Nekem 10 hónapos lesz a kisfiam de még mindig kézben alszik el délelőtt!

Figyelt kérdés

Délután babakocsiban alszik el kint a levegőn este pedig vacsi közben már elalszik!

Le fog szokni erről hogy magától aludjon el?

Nekem nem teher csak érdekel hogy egyszer lesz olyan hogy már nem akarja?


2010. márc. 22. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is 10 hós a kislányom,ugyanez van nálunk is,délelőtt ölben,délután kocsiban este pedig már 3 hete magától az ágyban.Már ennek is örülök,hogy este legalább magától elalszik.Bár a múlt héten egyszer magától is elaludta a kiságyban délelőtt,de akkor is azért mert már nagyon álmos volt.Én megvárom amíg tuti álmos lesz,mert ha még nem annyira inkább csak felpörög a kiságyban és a lepedővel játszik.
2010. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! nekem is napközben csak babakocsiban alszik, este, 5 hónapos koráig kézben ringatva altattam, aztán a kiságyban ringattam oldalra fordítva, de most 8 hónapos és vissza kellett térnem az ölben való ringatáshoz, mert máshogy lehetetlen elaltatni. én viszont már várom hogy elaludjon magától, mert félóránként, van, hogy 5 percenként ébred, és már nagyon nehéz, meg fárasztó.
2010. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 honapos koráig minden alváskor ringattam, aztán beszoktattam a kiságyba, de még mindig ott kell állnom és fogni a kezét, az a baj h éjjel is...most 10hos lesz.
2010. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hós koráig aludt el ringatva, utána meg cici után az ágyon fekve, de mi együtt alszunk, sose aludt el a kiságyban.
2010. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én javaslom, hogy szoktasd szépen rá az ágyban való elalvásra. A gyerekek alvás közben többször megébrednek, de ezután általában szépen vissza is alszanak. Ha kézben alszanak el, ezeknél a megébredéseknél észlelik, hogy nem ugyan az a felállás. Máshol vannak mint ahol elaludtak, nincs ott az anya, így egyből elkezdenek sírni.
2010. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!