Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet lekötni egy...

Hogyan lehet lekötni egy három hónapos babát? A kislányom vagy sír, vagy egy kicsit játszik, utána elfárad és alszik. Van valami készségfejlesztő játék ebben a korban?

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiamnál nagyon bejött a zenélő körforgó. Mostmár tud fogni, és a csörgővel is elvan egy ideig. Szereti, ha verseket mondok neki, jár tőle keze-lába. Persze egyféle dologra még nem figyel 10-15 percnél tovább. A forgót mindig fel kell húzni, a csörgővel meg néha kupán vágja magát:) Ő most 2,5 hónapos.
2008. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lányom is 3 hós, és néha én is szenvedek...

A tornáztató egy idő után idegesíti, mert nem tudja megfogni, csak ütögetni, de egy ideig azzal is elvan.

A hordozóban is elvan egy darabig, fel van neki akasztva plüssjáték, azt nézegeti, pofozgatja, és adok neki egy plüsmacit, amit ha tud megfog, és a szájába töm. Aztán szoktam neki énekelni, bár ebben a déid a profi, akinél napi 1-2X 1 órát eltölt a kicsi , ezenkívül szoktam vele tornázni. Ha nem bírok vele, elmegyünk sétállni, vagy ha nagyon nyügi, akkor marad a cici:-)

De én is azt vettem észre, hogy 2 óránként alszik 30-40 percet. Nem többet, de erre szüksége van.

2008. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!