Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok kenguruba vinni a...

Szoktátok kenguruba vinni a babátokat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Míg belefért igen, de már kinőtte! Nagyon kényelmes volt, ha ügyintézni mentem vagy bevásárolni. Egyébként babakocsi, mert hosszú távon azért fájt a hátam!
2010. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak azzal közlekedek. Direkt ezért vettem egy Quinny Qrubb kengurut, hogy minnél tovább tudjunk így közlekedni.

Persze, ha a közeli játszótérre megyünk, oda eltolom kocsival, de be a városba, tömegközlekedni, bevásárolni, csak kenguruzok

2010. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Épp tegnap voltunk kutyakiállításon és kenguruba vittem.Olyan jó érzés,mint ha még mindig a pocakomba lenne!Elaludt rajtam.Mennyei!!!
2010. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is csak kenguruban hordom, nagyon szeretem, bár még csak 2 hónapos, így csak fekvő helyzetben tudom vinni. Alig várom a nyarat, hogy ne kelljen túlöltözni és ő is tudjon benne ülni.
2010. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is csak kenguruban közlekedek vele, mert a buszokra felcipelni a babakocsit, az kibírhatatlan. babakocsi a sétáláshoz. a kenguru kényelmes, praktikus, mégsem olyan megterhelő, mintha a kezemben tartanám... :-)
2010. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én mei-tai- t használok, anatómiailag jobb a babának, mint a kenguru, és ugyanolyan kényelmes.
2010. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi is szívesen kenguruzunk. Direkt olyat vettünk, ami már a kezdetektől jó, mert lehet benne fektetni. 12 kg-ig jó, és nagyon szeretjük. Most már 9 hós és 8 kg-os, de még mindig szeretjük, rajtam is elalszik, és az annyira jó! :)
2010. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is mei-tai-t használok kenguru helyett. azt lehet elöl, csípőn és hátul is használni és százszor egészségesebb, mint a kenduru amiben nincs meg a lábak W tartása, csak lógnak lefelé a lábak... :-((((
2010. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, amikor kifelé fordítják a babát a kenguruban. Vááááááááá

Tisztelet a kivételnek.

2010. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Most vettem én is kengurut, bár még olyan pici, hogy nem vihetem benne, de amint lehet, kihasználom...Ez a babakocsi nem mindig jó:)
2010. márc. 23. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!