Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én anyukám (nagyi) itt...

Az én anyukám (nagyi) itt lakik tőlünk 5 perce, de már több, mint 1 hete felénk sem jött-más is van így a nagyikkal, hogy "nem számíthat rá, pedig megtehetné"?

Figyelt kérdés
pl. egyszer sem kérte el több órára, hogy vigyázhasson rá, miért???
2010. márc. 22. 13:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja és jóban vagyunk, a férjemmel sincs baja-tehát nem miattunk, a fiam 16 hós.
2010. márc. 22. 13:26
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

akkor lehet:

1. nem akar tolakodni, azt várja, ajánld fel, kérd meg,

2. saját életét éli

2010. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy neki van valami baja, amivel nem akar téged nyugtalanítani?
2010. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az én anyukám konkrétan azt mondta, hogy öreg a nagymamasághoz (miért nem 20 évesen szültem?) és a 14,5 hónap alatt egyszer sem vigyázott a fiamra. 67 éves.
2010. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ltimea ***** válasza:
100%

Szia! Anyukám nekem 1-2 percre lakik (ház-ház mellett vagyunk) de ritkán jön át hozzánk. Azt mondja hogy nem akar zavarni.... 2 gyerekem van... de amikor megkérem hogy vigyáznának - e rájuk szivesen és örömmel megteszik, de elvárják hogy megkérjük őket, nem szeretnek tolakodni.-és ez igy is van rendjén-szerintem.

Ha szügséged van a segítségére miért nem kéred? vagy ha csak egy kis pihenésre van is szügséged? Szerintem örülne ha segíthetne... üdv.

2010. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nálunk még rosszab a helyzet. Az Anyós ünnepekkor meglátogatja, hoz valami apróságot ajándékba, (elég szerényen él.), és mindig az ajándékon van a hangsúly, hogy mit vegyen, most pl. Húsvétra. A lányom 17 hónapos, és meg sem ismeri, amikor találkoznak. HA hideg van, akkor azért, ha meleg azért, máskor a lába fáj, vagy a feje....De ha ide is jön, nem játszik vele, mert a gyerek nem akar vele játszani, nézi, ahogy hozzám bújik, megpuszil, stb.. És csak feltart, sosem segített, még őt is ki kell szolgálnom.. Engem nem zavar, a férjemet nagyon bántja, hogy ilyen. Amúgy meg tök rendes, jóindulatú, csak lusta... Még sosem vigyázott rá, és nem is hagynám rá, nem is ismeri saját unokáját.
2010. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én az anyósommal vagyok így. Itt lakik tőlünk 5 percre és heti max. 1x képes átjönni az unokájához, aki lassan 10 hónapos. Nem vagyunk rosszban, nem szoktunk vitatkozni, csak egyszerűen nem jön, persze azt elvárja, hogy mi menjünk egy ilyen pici gyerekkel.Mondjuk, ha anyukámról lenne szó és nem anyósomról, akkor én azért kifaggatnám, hogy mi az oka ennek, hogy nem jön. Szerencsére anyukám szinte minden nap feljön hozzánk így ő mindenben segít amiben csak tud, mindig számíthatok rá.
2010. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
én szoktam kérni, hogy segítsen be, de mintha a füle mellett engedné el, mindig van más dolga :( nagyon rosszul esik, mert a környezetemben a barátnőim mind eljárnak fodrász stb. és a mama szinte könyörög,, hogy az unokával lehessen.
2010. márc. 22. 13:39
 9/16 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2010. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én anyukám úgy szereti a kislányunkat mintha a sajátja lenne,nagyon szerencsésnek mondhatom magam,mert nagyon sokat is segít mindenben.Anyósom bezzeg,11 hónap alatt egyszer látta az unokáját.Ez azért van,mert férjem előző házasságából született gyerekét tutujgatja,és azt mondta,hogy a mi kislányunkat ő nem tudja elfogadni saját unokájaként.Még az esküvőnkre se jött el.Amikor megszültem eljött meglátogatni hozott 10 ezer forintot és ezzel le lettem tudva.A legszomorúbb az egészben,hogy férjem meg nem haragszik rá.
2010. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!