Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire erős a baba-mama...

Mennyire erős a baba-mama kapcsolat? Tudja a babám, hogy én vagyok az anyukája, hogy nagyon szeretem és hogy rám mindig számíthat, én mindig itt vagyok neki?

Figyelt kérdés
Érzi, ha ott vagyok körülötte még ha nem is lát? Jobban alszik, ha ott fekszem mellette?
2009. jan. 16. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

persze. Bőrkontaktus alapján és illat alapján azonnal felismer. Kiváló radarjai vannak a piciknek.

az bizots hogy jobban alszik ha mellette vagy.

2009. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Már születésekor tudja, hiszen a hangodat már az anyaméhben is hallja, amikor még senkit nem fog megismerni, téged már akkor is. Nagyon jó érzés, majd meglátod!! :)


Az én kislányom már 3,5 hós, de pl. ha más felveszi, vagy játszik vele egyből engem keres és megnyugtató neki,hogy lát.

2009. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csak egy pelda, hogy mennyire felismer a picid szag alapjan is: Egy orara el kellett mennem otthonrol, amikor a kisfiam 1 hetes volt. Anyukam vigyazott ra, de elkezdett sirni a kicsim fel ora mulva, szoval anyukam probalta ringatni, setalni vele, hogy megnyugtassal. Nem sikerult, szoval ratette a parnamra, amin en aludtam ejszaka, es abban a pillanatban a kicsi megerezhette az "anyaszagot" es egybol abbahagyta a sirast es csukott szemmel, de nyitott szajjal el kezdte keresni a parnan a cicit. Szegenykem par percig eredmenytelenul keresett engem a parnan, aztan csalodottan folytatta a sirast. Szoval az illatok alapjan mar szuletes utan egybol felismer.

2009. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!