Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt nem értem? Babátok hogyan...

Ezt nem értem? Babátok hogyan ált fel elősször vagy hol kapaszkodott fel?

Figyelt kérdés
Babátok hogyan ált fel elősször vagy hol kapaszkodott fel? Mert most gondolkoztam el,ha ágyon ül,vagy kiságyba fekszik,mibe kapaszkodna szegényem meg? Nálunk semmi olyan sincs a földön sem,amibe meg tudna kapaszkodni. vagy ez hogy működik? (7 hós múlt)
2010. márc. 22. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:

A kiságyban a rácsba kapaszkodva, a térdembe kapaszkodva, most meg már mindenhova kapaszkodva, amit meg tud fogni. Én az ágytakaró végét betűrtem jó mélyen, így abba kapaszkodva is fel tud állni.

(meg a babakocsi kerekén, a szék keresztpántján, a kisasztalnál, a fiók fogójánál, még az ajtófélfánál is:D)

Persze tiszta kék zöld folt, de előbb utóbb belejön:)

ҝ

2010. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia!

Ne aggódj, megtalálja majd ő a módját. Meg tud kapaszkodni a kiságy rácsába, szekrény polcába, ágyba, fotelbe, asztalba. Bármibe ami az útjába kerül amikor mászik. Vigyázz, hogy ne legyenek elérhető helyen üvegtárgyak, nehéz dolgok, amit magára ránthat.

2010. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés! Nekem is 7 hósom van, és nincs járókánk. Bocs az offért.
2010. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem friss az élmény, csupán egy hetes :) Babám is azt csinálta, kiságyban hason, vagy mászó pozícióban belecsimpizett a rácsba úgy húzta fel magát először térdelésbe majd pár nap múlva kinyomta magát állásba :)A felülés technikájára még nem jöttem rá :)
2010. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam a kiságyon kívül a rácsba kapaszkodva, később az ágy mellett, aztán próbálta a szekrény és az ágy között megtenni azt az 1m távolságot, így kezdett el menni kapaszkodva. Hidd el találnak olyan megoldást, ha fel akarnak állni, amire álmodban sem gondolnál.
2010. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 utolsó válaszoló, milyen idős a babátok?
2010. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor 7 hónapos volt, már 6 éves:)
2010. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legelőször úgy állt fel, hogy apa lennt ült a földön és belekapaszkodott, utána már persze a kiságyban is.
2010. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy volt, hogy kiságyban négykézlábra állt, így elérte az ágy szélét, mert akkor még nem volt leengedve a fekvő rész, és így térdelt fel. Másnap letettük a fekvőrészt, két napig ügyetlenkedett a rácsokkal, de csak sikerült felállnia. Most már ő is bárhol feláll, franciaágy, éjjeliszekrény, dohányzóasztal, ajtófélfa, etetőszék, babakocsi, nadrágom...
2010. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!