Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám sokszor szörcsög...

6 hetes babám sokszor szörcsög, hörög ilyesmi. Egyik orvos azt mondta, hogy orrmandula miatt, másik szerint a hörgöcskéi miatt, harmadik orvos nagyon nem mondott semmit?

Figyelt kérdés
Kinél voltak ilyen problémák? Vigyem el tüdőgondozóba? Rossz hallgatni, úgy izgulok, annyira szeretem és segíteni szeretnék neki. Volt másnál is ilyen? Mi volt a baj?
2015. dec. 8. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoktad orrszivozni? Ha felveszed akkor is csinalja? Szokott bukni?
2015. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, szerintem hasznos amit ír az orvos.

[link]

Amúgy meg a pici babáknál sokszor előfordul, h szörcsögnek, az nem jelenti azt, h vmi baj van a tüdejével.

Ne aggódj!!!!

2015. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bukornéheni válasza:
Szia az én kisfiamnál is ez a helyzet.doki azt mondta nagy orrmandula.most 2,5hós még mindig ugyanazok a hőrgő hang.azt mondta ha nem javúl 4hósig "nem nő hozzá."kiveszik.
2015. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Szerintem vidd el tüdőgondozóba, ott elmondják azt is, ha az orrmandulájával van baj. Egyébként jobb előbb megtudni, ha esetleg asztmás, mert így elkerülhető a hetekig tartó korházbanlét. Egyébként, ha már megoldódott az ügy, akkor jó egészséget a babának. :)

2015. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!