Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves fiúnak ajándék? Harmadik...

1éves fiúnak ajándék? Harmadik gyerek, nagyon sok játéka van a testvéreinek.

Figyelt kérdés
kismotorok, építőkockák, autók,mindenből van bőségesen,nem kell drága, de jó lenne valami ötletes, amivel esetleg a nagyobb tesókkal is tud játszani
2015. febr. 22. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk két gyermekünk van, de az első gyerkőcről rengeteg játék megvan/megmaradt. A FP összes játéka megvan, így "újat" már nem tud senki mutatni.

Arról nem beszélve, hogy a 80. formabedobónak és a 100. kirakónak már semmi értelmét nem látom/láttam.

Most volt a kicsi első születésnapja. Nem igazán fogta még fel, hogy mi is történik vele/körülötte. Én mindenkitől ruhát kértem és azt is hoztak az ő méretében.

Második születésnapjára meg már úgyis kezd kialakulni az ízlése, a világa. Így majd akkor ráérek/érünk azon töprengeni, hogy kitől mit kapjon?!


Egyébként ajándékot ne úgy válassz és vásárolj egy embernek, hogy más is tudjon vele játszani.

Minden ajándék személyre szóló. Azért, mert a kicsinek születésnapja van és ajándékot kap, az nem azt jelenti, hogy a nagyok is ugyanúgy kapjanak valamit vagy olyan ajándékot kapjon a kicsi, ami lényegében "közös" a nagyokkal (hogy tudjanak ők is játszani vele).

2015. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és megkérdezhetem melyik az a játék ami nagyon bejött a gyerekeidnek? pl. a FP közül?
2015. febr. 22. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Ágynemű, duplo, alvós plüss, ágytakaró, falvédő, fürdőköntös, pizsama.
2015. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én névre szólo takarót csináltatnék azt később ha nagyobb lesz is tudja használni és praktikus + párna is van hozzá amit megincsak tud majd használni. Én játékor nem vennék. Pl és linkele mire gondoltam

Fiam ilyet kap a déditől keresztelőre :)

2015. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

vagy esetleg még névvel elátott evőeszköz készetet is kaphatna pl és linkem azt is. Örök darab tud lenni és később jól kihasználható :)

2015. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. febr. 22. 14:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Ami nagyon bejött a lányaimnak:

- Tanuló kutya (húgit meg se vettük, mert ugyan azt tudja)

- Ugráló zebra

- Csiga (egyensúlyozós, nem a formabedobós!)

- Süti bödön

- Zenélő kulcstartó (amikor még kicsik voltak 3-6 hós korig)

- Zongora

- Tanuló asztaluk is van, de az csak 1,5 évesen kezdte érdekelni a nagyot. A kicsi inkább csak a telefonnal játszik, de az van neki(k) külön is.

2015. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!