Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás utáni nyűgösség tarthat...

Oltás utáni nyűgösség tarthat egy hétig?

Figyelt kérdés
10 hetes, pont egy hete kapta meg a 2 hónapos oltást. Már aznap is nyűgös volt. Azóta minden nap. Én már nem tudom mi lehet vele, nem éhes, nem szomjas, nem fázik, nincs melege, tiszta a pelusa, nincs hőemelkedése, nem is álmos, nem hiszem, hogy a hasa fájna, hasfájós volt, az helyrejött hetek óta de akkor teljesen máshogy viselkedett. Volt mikor az étvágya is rossz volt de az már másnapra helyrejött. Oltás előtt nem volt ilyen szóval már nem tudok másra gondolni. Van mikor nyűgös 1-2 napja van de egy egész hete..
2015. dec. 9. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Mi pont ma kaptuk meg, de már most nem nyűgös. De egy-két nap még belefér, de egy hét már sok.

A hasfájás is visszatérhet sajnos, max. enyhébb formában.

2015. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, egyáltalán nem erőlködik meg a lábát sem húzgálja. Meg aludni alszik rendesen csak az ébren töltött idő minősége nem az igazi. :( mikor a hasa fájt akkor az alvás is nehezen ment, ha el is aludt hamar felkelt egy pukira.

Remélem rendeződik.

2015. dec. 9. 17:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2015. dec. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!