Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves gyereknek adtok...

Egy éves gyereknek adtok lekváros táskát, túrós batyut, amit boltban vesztek?

Figyelt kérdés
Kocsonyát, hurkát mikortól ehet?
2015. dec. 9. 15:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzátápláláshoz kellett volna kiírnom...
2015. dec. 9. 15:06
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem adtam, mert nem szereti (azóta sem). A mákos búrkiflit viszont imádta.

Kocsonyát se evett még sosem (most 4 éves), mert mi sem eszünk olyat. Hurkát 1-2 alkalommal evett tavaly, de csak pár falatot, mert nem ízlett neki.

2015. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem!!!Egy felnőttnek sincs szüksége az agxoncukrozott,finomított sza@rokra,nemhogy 1 évesnek.Maximum pici hurkát kóstoltatnék vele.
2015. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mieink megkostolhatnak barmit, ami nem izlik nekik azt meg nem eroltetjuk. Csak azt nem szeretem amikor mar a sokadik cukorkat akarjak egy nap, azt nem engedem, egy-ketto mehet, de tobb nem, mert akkor nem fognak normalisan vacsorazni.
2015. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyéves koruk után már gyakorlatilag mindent ettek, amit mi. Lekváros táskát és túrós batyut sose veszek, és a kocsonyát se szeretem, így ezeket nem kaptak.
2015. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A bolti pékáruval az a baj, hogy tele van nyomva adalékanyagokkal. A hurka meg elég erős fűszerezésű étel.

Emiatt nem igazán adnék ekkora gyereknek, egyik se tesz jót neki. Ha kap mégis, inkább ritkán, keveset. Később fog még enni elég ilyet, de 2 éves korig én várnék az iparilag finomított/erősen fűszerezett (főleg bors, erős paprika, stb, illetve zsíros) ételekkel. Most még az emésztőrendszere is fejlődik, kár lenne odavágni neki ilyenekkel.

2015. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, de csak ritkán. inkább magam sütöm ha tehetem. kocsonya lényegében húsleves, szerintem onnantól hogy húst ehet, azt is eheti...hurka ha húsból készül, esetleg májból meg risből, akkor szerintem szintén adható, csak a fűszereket hagyjátok ki belőle...csak hát úgy meg mi értelme :)
2015. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magunknak sem veszek bolti pékárut. Ha vennék és kérné, akkor biztos adnék, de napi rendszerességgel nem adnám. Hurkát már evett, amikor mi ettünk, mindig jött és kérte.( anyósomék nem szeretik túl fûszeresen, borsosan, ők készítik ) Kocsonyát adnék neki, de azt még nem ettünk mióta ő is ehetne ilyet.
2015. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!