Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjátok már meg, miért kell...

Mondjátok már meg, miért kell etetés közben a gyereknek az etetőcuminál matatni, a haját tépni, szemére kenni az így kifolyt tápszert?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nem nagyon értem a kérdést :) ki tépi kinek a haját? ki keni a tápszert a szemére? mennyi idős babáról van szó?
2015. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 hónapos, ő tépi a saját haját, illetve húzgálja, matat, kifolyik a tápszer, dörzsöli szét az arcán...
2015. szept. 17. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerekem ezt csinálta. Volt, hogy a fele pép a hajában volt, meg kellett mosni utána.

Aztán abbahagyták. :)

Nem tudom, miért csinálják, engem eléggé kiakasztott, h magát és a fél lakást összekente néha...

2015. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert babaszokás :) 14 hós a fiam a mai napig ha picit maszatos pl etetés közben a hajáig keni a kaját :)
2015. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden baba csinálja. Ha nagyon zavar, kötözd le, és etesd úgy.

Egyébként rászólhatsz, meg elveszed a kezét, de úgysem működik, majd leáll vele.

2015. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyereklogika:


Ennivalo? Jatssz vele, kend a hajadra, pancsolj benne.

Nem ennivalo? Probald megenni.

2015. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!