Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam majd meg?

Hogy oldjam majd meg?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz akisfiam 1 éves és nekem köldöksérv műtétre kell mennem.Kb.:3 napig leszek kórházba,utánna min.:4 hétig nem emelhetek.Kétségbe vagyok esve,mi lesz az én kicsikémmel?Az Apukáját májusba műtik orrpolippal,neki se szabad emelgetni,hajolgatni 4-6 hétig,amikor felgyógyul és visszamehetne dolgozni engem műtenek.Volt valakinek már ilyen köldöksérv műtétje?Tényleg nem emelhetem meg a kis drágámat?A további szülésnek búcsút inthetek?Kérlek írjatok!!!!Köszi előre is!!!!
2010. márc. 23. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Sérv műtét után valóban nem emelhetsz,mert kiszakadhat a varrás.Nincs nagymama,vagy vagy valaki más segítséged ?A további szülésről csak az orvos nyilatkozhat.Ha teljesen rendbejössz,akkor van rá esélyed.
2010. márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem halsz bele ha nem emelgetheted... Mert nekem nagyon úgy tűnik hogy a szükség miatt aggódsz hanem az érzelmi rész miatt... A szülésről meg miért nem az orvost kérdezed. Bár szerintem alap hogy a te egészséged fontosabb mint mégegy gyerek.
2010. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Valóban nem halok bele,ha nem emelgethetek,de majd a szívem fog megszakadni ha nem tudom felvenni a kisfiamat és úgy ellátni,mint máskor.Vannak nagyszülők,de nem álmaim ne továbbja,hogy éjjel-nappal itt legyenek.Van vki itt akinek volt már sérvműtétje és egyszerre kisbabója?
2010. márc. 23. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!