Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg meg kellene mutatnom...

Tényleg meg kellene mutatnom orvosnak?

Figyelt kérdés
Kisgiam 7 hònapos vokt 8.-án. 6 hònaposan felállt kb 2 hete megy bùtorok mellett 1 gete jàràs segìtővel. Nagyon furcsa nekem, hogy telhesen kifele állnak a làbfejei. Csak nèha làbùjjhegtezik.
2015. dec. 14. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább egy felesleges kör a dokinál, mint egy maradandó elváltozás, amit "még lehetett volna kezelni, ha idejében szakemberhez kerül" típusú megbánás.
2015. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Írd már le normálisan!
2015. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azén fiam is ennyi idősen totyogott. Ő nem lábujj hegyezett, hanem normálisan tartotta a lábfejét. most sincs gond.


Én a helyedben várnék még egy két hetet hónapot és utána vinném csak el, ha nem változik semmi

2015. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Amikor elindulnak, minden gyereknek úgy áll a lába először, mint Chapliné, ez normális. Viszont lehet, hogy én is elvinném orvoshoz, hogy megnyugtasson, nem lesz semmi baj a korai járás miatt.
2015. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es, nem áll minden gyerek lába úgy, mint Chapliné! Két gyerekem van, egyiknek sem állt kifelé a lábfeje. Barátnőmék gyerekeinek sem. Elég butaságot írtál!


Kérdező, gondolom, még minden hónapban jártok tanácsadásra/védőnőhöz. Én ott ezt elmondanám az orvosnak, és ha ő úgy gondolja, hogy ez így nincs rendben, úgyis tovább küld.

2015. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, hogy megnyugtasson, és egy életre felejtsd el a járássegítőt. Nem is értem, miért kell egy 7 hónaposnak ilyen, nem emiatt áll úgy a lábfeje, ahogy, de egy gyerek, ha érett rá, magától is meg fog tanulni járni, nincs szüksége hozzá segédeszközre, legfeljebb akkor, ha lemaradás van a mozgásfejlődésben - amiről itt ugye szó sincs. Amikor még nem érett arra, hogy önállóan menjen, akkor miért nem elég hagyni, hogy a bútorokba kapaszkodva lépegessen, amire önállóan képes? Ha siettetjük a gyereket valamiben, nem kell csodálkozni, ha rosszul sül el a dolog. Lehet lepontozni.
2015. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Járás segítő?? Egy 7 hónapos gyereknek? Minek?


Én mindenképpen megmutatnám orvosnak, az én gyerekeimnél nem tapasztaltam olyat, hogy kifele állnának a járásnál.

2015. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lányomè vokt a jàràssegìtő de nem hasznàlta, jàtèkok is vannak rajta azzal jàtszottak és egyszercsak elkezdte tolni. Lányomnak sem állt kifele a lábfeje ès nem lábujjhegyezett ezèrt furcsa. Valaki azt mondja normális can aki azt, hogy nem az.
2015. dec. 14. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 hete voltunk Dévény tornán, én is ott mutattam meg hogy picit kifelé áll a lábfeje a kislányomnak, ott mondták hogy normális hogy kifelé áll neki majd a járáss-al helyreáll..de szerintem mutasd meg valakinek mi itt úgysem tudjuk megmondani milyen mértékig a normális..
2015. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!