Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes a kislányom és még...

Két hetes a kislányom és még mindig van hogy zöld a széklete! Normális ez vagy szoljak a gyerek orvosnak?

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 05:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Tápszeres vagy anyatejes?
2014. nov. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
anyatejes
2014. nov. 26. 07:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Normalis, elofordul az eleien, de tobbnyire azt jelzi, h tul sokat eszik es nem tudja megemeszteni.
2014. nov. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon sokat eszik,de sajnos nem tudok neki kevesebbet adni,mert követeli a cicit nekem meg nincs szivem nem oda adni neki!
2014. nov. 26. 07:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt rosszul teszed. Az első babás anyukák sokszor beleesnek ebbe a hibába. A csecsemők ha tehetnék egész áldott nap cicivel a szájukban lennénnek, de nem azért mert éhesek, hanem a szopizás jelenti nekik a megoldást mindenre, és ezt értsd tényleg szó szerint (fáj a pocija, álmos, a közelségedre van szüksége, stb.).

Ha túleteted egy idő után emiatt lesz hasfájós mert a gyomra nem fogja tudni feldolgozni a túl nagy mennyiségű tejet.

2014. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem a te melledben van ml kijelző... :D Csak hogy tudd, mennyinél is tart, mikor vedd le a melledről... :D

Amúgy én nem szeretem az igény szerinti szoptatást, etetést, szerintem igenis kell tartani a 2-3 órát. Mivel nem tudod hogy pontosan mennyit is szívott már ki a melledből, ezért én azt csinálnám hogy megetetném (egyen amennyit eszik) majd figyelném az órát és 2 órán belül nem adnék neki újra.

Az én gyerekeim tápszeresek, másból sem áll már másfél éve a napon, állandóan az órát kell nézegetnem. (mikor kelt, mikor rakjam le, mikor evett, mikor ehet megint stb...) Nálunk is muszáj volt betartanom, hogy legalább a 2 óra teljen le, 6 hetes kislányomnál a 3 óra, mert ha 3 órán belül újra etetem akkor nagyon fáj a hasa és a székletén is meglátszik a többlet tápszer...

Minden jót.

2014. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyen répát,mert akkor márt sárgát tud szarni
2014. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!