Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki rendszeresen festeti a...

Aki rendszeresen festeti a haját, az szülés előtt és szülés után mennyivel tudott elmenni fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Ősz a hajam (szinte teljesen), a felső részek sötétbarnák. A hajamat aranyszőkére festetem 10 éve (5 hetet bír ki max.).


Most 27 hetes vagyok, és kérdezem, hogy az utolsó festést terhesség alatt és az első festést babakor kb. mikorra lőjem be a fodrásznál? Nektek hogy volt?


-császárral szülök, előre tudni fogom elvileg az idejét

- a férjem tud a gyerekre vigyázni bármikor

- tudja etetni is

- 2,5 óra a hajfestés háztól házig



2015. dec. 14. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbálod meg otthon csinálni?Én is fodrászhoz jártam,de aztán elkezdtem magamnak festeni.Ha nem vagy hozzá elég ügyes,akkor megkérhetsz valakit,hogy segítsen.Egyébként szülés előtt kb. 2 héttel,utána pedig 1 hónappal festettem be.Kényelmesebb volt odahaza kivitelezni.
2015. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

35 hetesen befestettem (4 hetente szoktam vörösre), az bírta a szülésig.

2 hetes volt a pici, mikor elmentem újra, addig az apukájával volt. De én a mai napig jól bírom a babázást, tündéri a kislányunk. Más anyuka meg hetekig járni sem bír, nemhogy másfél órát ülni a fodrásznál...


Szülés után nem kérhetsz időpontot?

2015. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fú, én többé nem tudnék utcára menni, és a fürdőszobánkat is fel kellene gyújtani utánam.:)) meglátjuk, emiatt nem akarok barnára váltani, azt talán bevállalnám, de a szőkét nem.
2015. dec. 14. 11:19
 4/6 A kérdező kommentje:
2: de, persze, kérhetek, csak a tapasztalatok miatt írtam ki a kérdést, elgondolkodtam rajta.
2015. dec. 14. 11:20
 5/6 anonim válasza:
48%
Ammónia mentes hajfesték!!! :)
2015. dec. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: köszönöm. az mindent megold! főleg azt, hogy ezentúl nem lesz szőke a hajam:D
2015. dec. 15. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!