Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babára elég már vékonyab...

9 hós babára elég már vékonyabb pamut sapka? Úgy is kapucnit is adok rá. Vagy még vastagabb kötött sapka kell?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az én lányomnak ugyan a feje tetején jó sűrű haja van,de szerintem most már a kopasz babákra sem kell olyan vastag sapi.Én vékony sapit adok kapucnival,valamelyik nap még így is melege volt.7 hós
2010. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kapucnit is adsz rá mindenképpen elég! De anélkül is, főleg ha sok haja van :)

Másfél évesemre is vékonyat adok már, de ha 9 hós lenne akkor is így tennék, jó idő van hozzá.

2010. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta ilyen melegek vannak, én a 6 hós lányomra csak vékony sapit adok + kapucni, de pl. tegnap így is melege volt, így a kapucnit le kellett vennem róla
2010. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csak vékony sapka+kapucnit adok a 9 hónapos kisfiamra.
2010. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak vékonyabb sapit adok rá, a vastagba tisztára beizzadt, csupa víz volt a kis haja.
2010. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég a vékonyabb és már a kapucni se kell.
2010. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!