Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki nem...

Van itt olyan anyuka aki nem hisz a homeopátiás szerekben és soha nem adna a babájának? És miért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Én inkább a rendes gyógyszerekre mondtam,hogy nem fogom adni a babámnak,aztán jöttek a betegségek...és most patika van a gyerekszobában.
2010. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Én még nem adtam ilyesmit a lányomnak, de nem is igazán volt szükség rá. Amikor jöttek az első fogak éjjelre nurofent adtam neki hogy tudjon aludni mert nappal csak-csak el voltunk, és egyszer meg akartam próbálni a viburcol kúpot de a gyógyszertában lebeszéltek róla hogy felesleges 2000fttal kísérletezni.
2010. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Én azt gondolom,hogy felesleges pénzkidobás. Kicsi a hatóanyag,nagyon sokáig kéne szedni,hogy valami eredménye legyen.
2010. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én azért nem hiszek mert sose egyiknél se láttam semmi eredményét, pedig jól szedtem én is, a babám is.

Nem azt mondom,hogy gyógyszerekkel tömöm a gyereket, mert hálistennek eddig nem sokszor volt beteg, de nem hagyom szenvedni, ha nem muszáj.

Sokan annyira átesnek a nagy gyógyszerellenességükben a ló túlsó oldalára,hogy inkább "szenvedtetik" a gyereket a fájdalomtól,minthogy adnának egy kis panadolt mondjuk vagy nurofent (pl. fogzásnál).

2010. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!Én semlegesen fogadom,a párom elutasitja.Egyszer vettem neki torkfájásra,és mivel ez elösször kicsit felerősit,azt mondta neki többet soha.

Ő neki olyan kell,amitől jobb és nem rosszabb...Igaz,nem?

NEm kisérletezek a babómon.

2010. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

A fiam kruppjára akart adni az új orvosunk (dokibácsink nyugdíjba ment) homeos szert. Elmondta, hogy 10 gyerekből 9-nél hatásos, 1-nél azonnal kórház.

Mivel a kórházat már egyszer megjártuk annó 4 évesen, egyértelműen elutasítottam ezt a kezelést, és rögtön átvittem a gyereket másik rendelőbe másik orvoshoz.


Mostanában kicsit mégjobban utána olvastam ennek a homeós mizériának, és hát a működési elve ezeknek, hogy a víz "megjegyzi" a nem tudom én mit, és hatóanyag úgymond nincs is benne, szal...Csak a víz emlékezőképességére hagyatkozni... Érdekes. Vagy inkább vicces.

Azonkívül ezeket a szereket nem kell évtizedekig ellenőrizni, mint pl egy gyógyszer esetében, és őszintén, nem tudhatjuk, hogy mi van benne. Persze a gyógyszerben sem tudjuk, sőt még elképzelni sem tudjuk, de szerencsére mi nem vagyunk nagy gyógyszerfogyasztók. Ezért ha 2 havonta fáj a gyereknek valamije, megeszik egy kanál Panadolt és kész.


És még annyit, hogy ezeknek a szereknek a tárolása sem egyszerű, valahol azt hallottam, hogy mivel ugye valami rezgések vannak bezárva, ezeket nem lehet tv vagy számítógép mellett, esetleg telefon közelébe tárolni, mert akkor már elmegy a hatása. Sőt, ezt is ki tudhatja vajon, hogy milyen egyéb rezgéseket vesz fel a bogyó, amit beadunk később a gyereknek, magunknak.

2010. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gyógyszerpárti,de ha muszáj inkább gyógyszer mint homeós bogyók.Több féle betegségre vettem már,mindenféle homeopátiás készítményt.Az még csak hagyján hogy aranyárban vannak az áraik de semmit nem használtak:((Kidobott ezrekről beszélek.
2010. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19hetes terhes vagyok frontérzékeny vagyok, rettenetesen fáj olyankor a fejem terhességem előtt is és most is kipróbáltam ezeket a készítményeket, de semmit nem érnek az égvilágon.
2010. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát én 35 hetes koromtól szedtem méhszáj puhító és tágulássegítő bogyókat...

4 óra alatt született meg a 4 kilós 61 cm-s lányom... pedig a családban mindenki nehezen szült!

Én hiszek benne... és a lányomnak is adom már fogzik.

2010. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az orvostudományban hiszek!
2010. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!