Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok speciális fejlesztő...

Hol tudok speciális fejlesztő (mozgás, szenzomotoros) játékokat, eszközöket venni? Konkrétan cím, hely érdekelne, budapesti vagyok!

Figyelt kérdés
Kislányom oxigénhiánnyal született,károsodott az idegrendszere,most 20 hónapos.Mozgás és értelmi fejlődése le van maradva,szeretnék fejlesztőeszközöket venni neki.Az interneten nem igen találtam,jó dolgokat.
2010. márc. 23. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyógypedagógus hallgató vagyok és a gyakorlatokon mi ilyen játékokat, eszközöket használunk:

[link]


ezek közül ami a babádat érinti: térbeli tájékozódás, finommotoros fejl., manipuláció

Azért a többi között is érdemes körülnézni.


Amúgy felesleges nagy pénzeket költeni ezekre, egyszerű otthoni eszközökkel is csodákat lehet játszani és fejleszteni, vagy sima boltban kapható játékokkal. Nem tudom mennyire károsodott a babád és most milyen szinten van, ez alapján tudnék konkrét ötleteket adni. Ha gondolod írj privátot, mert nem nagyon olvasok vissza. Üdv

2010. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,ha esetleg elolvasod,az adataim közt megadtam az e-mail címemet,arra írhatsz még,így nem írom ki.

Egyébként a kérdésem alatt,ott a "privát e-mail a kérdés kiírójának",tudsz üzenni.

2010. márc. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!