Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik nektek ikreknek ezek...

Tetszik nektek ikreknek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Pompónia-Álea

Csobilla-Dinara

Madlen-Peónia

Szkilla-Tegza

Oana-Kitana


Ezek vannak a listán, tehát mindenképp ezek közül választunk. :-)


2015. dec. 18. 22:20
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
52%

alternatív LOL

de azért itt szavaztat a saját gyerekei nevéről :)

2015. dec. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
85%
Vagy troll, vagy tényleg egy nagyon "alternatív", magyarul hülye pár, találkoztam már nem egy ilyennel. Mondjuk az a fajta akkor is idióta marad, ha véletlnül pont sikerül emberi nevet adni a gyerekeknek, nem igazán lehet nem észrevenni, szóval akkor is nevetség térgyai lesznek szegények.
2015. dec. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
56%
Vagy troll, vagy tényleg egy nagyon "alternatív", magyarul hülye pár, találkoztam már nem egy ilyennel. Mondjuk az a fajta akkor is idióta marad, ha véletlnül pont sikerül emberi nevet adni a gyerekeknek, nem igazán lehet nem észrevenni, szóval akkor is nevetség tárgyai lesznek szegények.
2015. dec. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Ne haragudj és tényleg bocs a kérdésért, de ezek fiú vagy lány nevek????
2015. dec. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Sikerült választani az este folyamán :-)

Dinara-Madlen páros mellett döntöttünk:-)!

A vezetéknév tulajdonképp nem magyar, nem is magyar hangzású.A férjem nagyapja külföldi volt.A nagymamája magyar volt. Így a férjem édesapja félig volt csak külfölfi. És a férjem így már szinte magyar :-)!

Tehát érdekes a vezetéknév, ami mellè nem adnánk egy Lili-t, nem sértés, de amúgy sem a mi tetszésünknek megfelelő lett volna, ha a vezetèknèv magyar, akkor se.

2015. dec. 19. 08:30
 36/48 anonim ***** válasza:
82%
Madlen-Dinara ezek közül a legjobb, ezeket csúfolni sem feltétlenül fogják. A névválasztás személyes döntés, de azért halkan hadd örüljek a gyerekek nevében, hogy nem Csobilla és Pompónia lettek. Én tuti rohantam volna az anyakönyvi hivatalba 18 évesen nevet változtatni, ha a szüleim így neveznek el:)
2015. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

"Ha csúfolni fogják, lesznek ők is olyan intelligensek, hogy lepereg róluk :-("


hiába ha minden napjuk arról fog szólni a suliban h ezért gúnyolják őket...

azért mert nem látod át ezt még még nem biztos h helyes amit teszel ...

a lányom Maja - szerinted hányszor kapta meg a 8 év alatt a méhecskés jelzőt???

ok 14 évesen már nem zavarja de 6-7-8 évesen nem egyszer sírva jött haza mert döngicséltek a fiúk körülötte ...

ez ha nézed vicces de a gyereknek nem aki benne van nem ...


szal ne a gyereket intelligenciáján múlik ez hanem az adott iskolába járó többi gyerek mit szól hozzá !


am meg így átolvasva még a legszerencsésebb neveket szedted ki ...

az egy dolog h külföldi a vezetéknév spec nekünk is ...

2015. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
71%

Gyönyörű, és ebből mennyi engedélyezett?


Egyébként nem, de végül is nem magatokkal szúrtok ki.


Egyébként pedig: Szküllának ejted itthon! :D De ne zavarjon

2015. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Egyébként nem vgy - nem akarsz! - tisztában vele, mennyire bántóak a gyerekek.

Lepereg a sajátjaidról, mert olyan intelligensek? Komolyan le merted ezt írni?! Úristen, dehogy fog, ha a társaik találékonyak, gyomorgörccsel fognak suliba járni.


Nekem nincs különleges nevem, de vastag a szám, szerinted miket hallgattam már 3-4.-től folyamatosan? És milyen érzés volt... apa is nagyzolt, hogy "jaj, fel se vedd, stb.", azt hittem, fejbecs.szem érte. Ő könnyen volt, nem neki kellett hallgatnia naphosszat a szopós és egyéb szépségeket...


Az pedig így, hogy Madlen... borzalom - Madeleine-nek gyönyörű.

2015. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Igen, mind az nytud honlapján fent van, de ne zavarjon:-)
2015. dec. 20. 08:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!