Ikreknek nevek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ikreket várok,elvileg egy kisfiú és egy kislány páros.Már van egy 3 éves kislányom,Zoénak hívják.Mikor a férjemmel összeházasodtunk,eldöntöttük,hogy ami az első baba neve lesz azzal a kezdőbetűvel lesz a többi gyerkőc neve is,így nekünk a Z betű adott.Kisfiúban a Zénó lesz úgy tűnik(görög eredetű,mint a Zoé),kislányban is jó lett volna ha görög eredetű de nem találtam olyat.Ezen kívűl tetszik a Zara és a Zora.Kíváncsi lennék nektek hogy tetszik esetleg mit ajánlotok:)köszönöm:**

2015. aug. 18. 14:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

A Zora nekem is tetszik

Zea?Esetleg Zselyke?

2015. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
nekem a Zora tetszik, a Zara nagyon a ruhabolt :)esetleg Zita vagy az nagyon kilógna a sorból?
2015. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Zorka- Zalán


Zina- Zétény


Zója- Zente

2015. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
Nekem fiúból a Zoltán tetszik, lányból pedig a Zita. A zara nagyon nem tetszik, mindig is ellenérzésem volt az állatnévként is használható nevek irányában, de ha neked tetszik, adjátok ezt. Bár én ezek közül a Zorát választanám, de Zóraként.
2015. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
huh köszi a gyors választ:)a Zea tetszik,de nagyon hasonlít a Zoéhoz,úgyanúgy mint a Zia.A Zselyke is cuki,de az Zs betűs,egyébként az első kislányom Zselyke lett volna:)és akkor most Zs betűs nevek kellenének :))
2015. aug. 18. 14:53
 6/26 anonim ***** válasza:

Nekem a Zora jobban tetszik a Zaránál, de mind2 nagyon szép! Esetleg a Zille névre gondoltatok már?

Zénó is jó, a Zoé pedig az egyik kedvenc nevem!

Boldog babavárást! :)

2015. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
köszi a többieknek is:)szerintem a Zita nem nagyon illik ezekhez a nevekhez,a Zalán és a Zétény tetszik,meg a Zine is:)felpontoztam mindenkit;)
2015. aug. 18. 14:55
 8/26 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna hogy ilyen gyors válaszokat kapok :) köszönöm az utolsónak:)a Zillét nem ismertem de nagyon megtetszett,egy kis tünder jut eszembe róla♥(még az Zorka is cukii)
2015. aug. 18. 14:57
 9/26 A kérdező kommentje:
elrontottam itta gyors gépelésben:/ Zine javítva Zinara:)szóval a Zina is aranyos
2015. aug. 18. 14:59
 10/26 anonim ***** válasza:

A Zora nagyon tetszik, szép, a jelentése is gyönyörű :)

Amit tudnék még esetleg javasolni: Zella, Zóra, Zélia, Zille.


Az egyetlen, amit nem adnék a kislánynak a Z betűs nevek közül, az a Zója, mivel az a Zoé orosz formája. Amikor kiválasztjátok majd a kislánynak a nevet, nézzetek utána a nevek eredetének és hogy milyen különböző formái fordulnak elő a világban. Ehhez a nameberry.com-ot ajánlom.


Boldog babavárást! :)

2015. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!