Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a minimum folyadék...

Mennyi a minimum folyadék amit egy 18-19 hós babának meg kellene inni betegség alatt?

Figyelt kérdés
Kislányom 18,5 hós, torokgyulladása van,alig iszik,a napi adagja kb 1 L de ma csak kb 1,5 dl -t ivott,félek nehogy kiszáradjon:(
2010. márc. 23. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld panadol/nurofen adagolóval, de biztos fáj a torka nagyon. tápszert iszik esetleg? mert az is folyadék.
2010. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, erőltesd, nehogy baj legyen, add neki azt amit szeret.


Sztem ha egy két napig nem iszik, vidd dokihoz, lehet adnak neki egy infúziót, ha ilyen súlyos a helyzet!


Jobbulást!

2010. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,tápszert nem eszi/issza,tejet meg most nem kap:( adtam neki egy kevés levest,abból eszegetett meg a nurofenes adagolóval próbálom itatni,abból vmelyest elfogadja,már kb 3-4 dl-nél tartunk ,remélem nem lesz gond
2010. márc. 23. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:

ok, akkor adagolóval, és nem lesz gond. 5-10 percenként 1 adagolónyit ha meg tudsz itatni vele az szuper! jobbulást!

1. voltam.

2010. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok, akkor már lehet nincs is komoly torokfájása! :D

kitartást!

2010. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi,aranyosak vagytok,ma már eddig megivott több mint fél litert,úgy látszik javulgat,de mostmár tudom emennyire fáj/t a torka mert én is elkaptam...
2010. márc. 25. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!