Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha látszólag minden (! )...

Ha látszólag minden (! ) körülmény változatlan (hőmérséklet, páratartalom, ruházat, fogzás-->panadol) akkor miért van ekkora különbség éjszaka és éjszaka közt?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel miért alszik egyben 5 órát a másik éjjel meg miért 1-2 óránként kel? El nem tudom képzelni.
2015. dec. 21. 09:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Fiam pl szeles időben az egész napot végigkínlódta. Úgyhogy a frontokat nagyon érzik.

Vagy amiket eszel, átmegy tejben (ha szopik még).

Vagy csak néha többet foglalkozol vele, néha kevesebbet. Te is kiegyensúlyozott vagy, vagy feszült.


Rengeteg minden számít egy picinél.

2015. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Éhség, szomjúság, foga?
2015. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A mi fiunk is ilyen volt. Én kerestem az okokat, etettem este, kínosan ügyeltek a hőmérsékletre, minden frankó volt, mégis állandóan kelt. Aztán 7,5 hónapos korában visszamentem dolgozni, férjem eljött gyedre. Én kapásból bpi továbbképzéssel kezdtem, három éjszakát voltam fent, mire hazaértem a férjem azzal fogadott, hogy mostantól első ébredés után köztünk alszik. És lásson csodát az ember, azóta csönd és béke van éjjel, nincs állandó kelés, hanem alvás van. Az esti első kelés is egyre későbbre tolódott ki, először még 10 körül kelt, aztán egyre később, most már csak hajnalban, és akkor fekszik közénk. Férjem a mai napig röhög azon, hogy én hónapokon át keltem éjjel fél-1 óránként, ahelyett, hogy feladtam volna a fene nagy elveimet és közénk tettem volna, ahogyan ő ezt javasolta minden éjjel, amikor keltem/keltünk mint a hülyegyerekek.
2015. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És te hogy csinálod? Az első ébredéskor beteszed magad mellé és fekve szoptatod? És aztán alszik reggelig?
2015. dec. 21. 20:33
 15/16 A kérdező kommentje:

És hogy böfizteted? Éééés akkor csak egyszer szopik hajnalban?

Azt nemt udom hogy nálunk ez hogy jönne be, mert az én kisbabám nem alszik bele a szoptatsba. Vagy lehet hoyg fekve belealudna?

2015. dec. 21. 20:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Én csak 2,5 hónapos koráig szoptattam, de addig mindig fekve és belealudt. Fél éves korától már csak egyszer evett éjjel tápszert, abba is legtöbbször belealudt, de amugyis közöttünk pikk-pakk elalszik, nem kell altatni mint a kiságyban.
2015. dec. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!