Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honapos babanal normalis...

10 honapos babanal normalis ha az egyik szeme kicsit mintha befele fordulna?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok, mert szombaton veletlenul lefordult a kb 40cm magas agyrol. Elmentunk az orvoshoz es azt mondtak hogy minden rendben van es nem rontgeneztek meg a fejet mert nem akartak kitenni a sugarzasnak mert latszolag minden oke. Minden rendben is van itthon, eszik, iszik, jatszik, nevetgel, csak mintha az egyik szeme (pont amelyik korul felhorzsolta picit a szonyeg) befele fordulna. Amikor szemben vagyok vele es ugy nez akkor nem latszik. Nem tudom, hogy en magyarazom-e mar be magamnak vagy sem, mas nem veszi eszre rajta. Ekkora esesnel egyaltalan lehetne ilyen baja es lenne mas baja is ezzel egyutt?
2015. dec. 21. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Laikusként erre nem tudunk neked válaszolni. Én úgy gondolom, hogy egy sérülés, ami ilyen szervi változást hozna, annak annyira súlyosnak kéne lennie, hogy biztos lennének más tünetei is. De holnap hívd fel a védőnőt vagy a háziorvosod!
2015. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!