Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális egy 2honapos babanal?

Ez normális egy 2honapos babanal?

Figyelt kérdés
Kislanyom hanyattfekve huzza fol magat, szinte ulo helyzetig kepes ra persze a segitsegemmel ugy hogy megfogom mind ket kezet. Nem en eroltetem, neha aggodom is nehogy baja legyen a kis gerincenek, a hasonfekvest viszont eroltetem neha de egyszeruen utalja pedig ugy kellene kihuznia magat de epp csak a fejecskejet forgatja mig el nem kezd sirni.
2015. dec. 15. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A felülést ne engedd neki.A hasonfekvésben úgy segíts,hogy előszőr magadra fekteted hasra,ha felemeli a fejét téged lásson.Így majd megszeret hason lenni.
2015. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez erdekes mert rajtam is meg az apjan is el szokott lenni hason de mashol nem. Termeszetesem nem engedem a felulest ahogy felhuzta magat teszem is vissza nem hagyom ulni, de ahogy megfogja a kezeimet ez nalla automatikus es latszolag elvezi.
2015. dec. 15. 09:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg olyan kis izgaga egesz nap jar a keze laba es mondja magaet, ja bohockodok neki hangosan nevet. Persze ez lehet normalis ilywn koru babaknal csak ugye o nekem az elso es meg nem szamitottam ilyenekre csak kesobb.
2015. dec. 15. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Evés után tedd hasra, akkor már nem annyira akar nézelődni (ami pózban hozzászokott). Mindig, ha bágyadt már, akkor tedd hasra. Ha többet alszik hason, megszokja nézelődésre, még nem késő hozzászoktatni. A másodikkal én a kórház óta ezt csinálom, az elsővel egy hónap után kezdtem, mert addig nem aludt és a hasonalvás megoldotta, aztán úgy is játszott/nézelődött/tornászott már.


A felülés is normális, az enyémek is ezt csinálták legalábbis, de ettől függetlenül had erőlködjön, ha akar, csak ne így tornásztasd még :)

2015. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat. Mindenesetre eroltetni fogom a hason fekvest bar nem az alvas miatt szerencsere szepen elalszik haton es nem is hasfajos, csak olvastam hogy ilyen korban mar a babak hason kihuzzak magukata kezuk segitsegevel, remelen nem fog e miatt lemaradni a mozgasfejlodesben hogy mi meg csak most tanulunk meg hason lenni.
2015. dec. 15. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem semmi gond nem lesz abból, egyébkent 2 hónaposan még bőven elég ha a fejét emeli ki, majd 3 hónaposan bőven elég ha kinyomja magát, próbálkozz vele de ha nagyon nem megy nem kell erőltetni

Vannak akiket szinten egyáltalán nem fektetnek hasra, általában az ilyen babák először hátról hasra fordulnak

Akik pedig sokat vannak hason ők fordítva :)

2015. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!