Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar a kistesóm...

Miért nem akar a kistesóm elszakadni tőlem? Többi lent!

Figyelt kérdés
12 éves vagyok(tudom, nem itt a helyem de ez fontos) és van egy 1 éves kistesóm akivel sokat játszok(naponta kb 2 órát).Én vagyok a kedvenc testvére, mármint hogy ha sír akkor inkább hozzám megy, mint a többi tesómhoz.Szóval!Nem rég az egyik tesóm megijesztette egy álarccal(ami nem tudom, hogy mire volt jó :( ) és azóta csak engem akar, hogy fogjam.Szóval már kissé idegesítő, hogy szegény nem akar senkihez sem átmenni, még az anyjához sem.Szóval valakinek odaakarom adni, de ő belém kapaszkodik és elkezd sírni, ha átadom és másnál van.Örülök, hogy nagyon szeret, de ez már nem jó, mert nem szeretem sírva látni és nem én vagyok az anyukája.Ez mitől lehet?És mivel lehet leszoktatni erről a szokásról?

2015. dec. 23. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg anyukad...?
2015. dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!