Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal még csak két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niki013 kérdése:

A barátommal még csak két hete vagyunk együtt de idáig akár hányszor taliztunk mindig nagyon durván elkéstem othonról úgy érzem alig bírúnk elszakadni egymástól valami tanács hogy hogyan érjek haza időben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítsd be a telód akkorra amikor el kell indulnod és indulj is el :D
2011. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon-nagyon nehezet kérdeztél, kedves Kérdező.

Megfogtál minket, nem tudjuk. Új kérdést.

2011. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó vágom én is hülyének nézném az embert ha ilyet kérdezne de amikor vele vagyok mintha megszünne a külvilág teljesen kikapcsolok csak arra tudok gondolni hogy örökké a karjaimban foghassam.....
2011. aug. 20. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
vidd haza.
2011. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vidd haza tenyleg jo ötlet. A szülök is jobban szimpatizalnak az olyan sracokkal aki jar "udvarolni" a csajhoz, mint hogy a lanykajuk maszkaljon pasizni.

Az is jö tanacs h allitsd be a telodat amikorra indulnod kell. Legyel szigoru es tenyleg indulj. Vagy induljatok eggyütt es kiserjen el valameddig.

En amikor az elsö pasimmal jartam, soha nem kestem el hazulrol, mindig ram szolt hogy indulnunk kell. (Volt olyan h futottunk a buszhoz.) Tudta ha rendszert csinalunk a kesesböl akkor többet nem engednek el minket sehova.

Az utana következö pasim ezt nem akarta megerteni. Ö ugy gondolta megeri az a plusz 3-4 ora akkor is ha utana nem lat egy hetig. Egyszerüen nem tisztelt es önzö volt.

Kerd meg hogy Ö is figyeljen az idöre. Ha tenyleg szeret akkor hosszutavon is jot akar.

23L

2012. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!