Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyün feltétlenül magunkk...

Mit vigyün feltétlenül magunkkal a nyaraláshoz?

Figyelt kérdés

13 hónapos lesz a fiam, amikor nyaralni megyünk. Ssjna pontosan még nem tudom, hogy mennyire bababarát az a vállalati üdülő, ahova el tudunk menni.

Szerintetek mi az, amit feltétlenül NE hagyjunk itthon, ha esetleg NEM bababarát az üdülő?


2010. márc. 24. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
mi rengeteget utazunk azota is, hogy megszuletett a kisfiam, aki idokozben 15,5 honapos.... en mindig viszek magammal alapgyogyszereket: kohogesre, lazcsillapitot, orrcseppet... aztan viszek neki nehany jatekot, meg egy babatakarot, amit az alvashoz alarakok. Visszuk a mobil etetoszeket, ami kb. 2 kg-ot nyom, es a legtobb tipusu szekre felszerelheto, ugyanis nem minden helyen alap, hogy van eleg babaetetoszek.
2010. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
engem!!:)))viccet félretéve.az utazóágyát vittük,a saját takaróját,kispárnáját.lepedő.etetőszéket nem vittünk,de a saját kanalait,tányérjait,cumisüvegeit igen.Termosz,ételmelegítő.A fürdőlepedőjét,és a fürdős játékait,mi használunk csúszásgátlót azt is vittük,így a kádba is jó szívvel betettem.Nagyjából ennyi,a többi dolgot ugy is viszed,ruháit,játékait,cumiját,alvós játékát.mi pelust és kaját sosem cipelünk,ott ahol vagyunk ott is tudunk venni,Tesco már mindenhol van.bár attól függ mekkora a kocsitok.
2010. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat! :)
2010. márc. 25. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!