Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ajánlani bébiszittert...

Isoras kérdése:

Tudnátok ajánlani bébiszittert, vagy megbízható bébiszitter-közvetítő céget Budapesten, Újpesten?

Figyelt kérdés
1 év alatti (jelenleg 7 hónapos) babámnak keresnék dadust, de ötletem sincs, hogyan induljak el ebben a kérdésben. A neten van sok közvetítő oldal, de szívesen meghallgatnám olyanok véleményét, akiknek van esetleg konkrét tapasztalata egy adott irodával, vagy bébiszitterrel. A munkavégzésének a helye Káposztásmegyeren lenne.

2015. nov. 2. 17:03
 1/4 Nevelő válasza:

Fontos hogy az illető szakképzett megbízható legyen legyen ajánló levele kedves igényes aki jól bánik a gyerekkel.A jó bébiszittert egymásnak ajánlják a családok.

A közvetítői iroda a bébiszitter keresés szempontjából biztonságosabbak megbízhatóbbak mert kérnek okmányokat végzettséget igazoló okmányok erkölcsi bizonyitvány egészségügyi kiskönyv fénykép valós referencia stb . A szülőknek akik keresnek ingyenes de a bébiszittereknek nem.

Szóval én közvetitői irodák nélkül is találtam ilyen munkát. A szülők egymásnak adogadták a számomat. Most megint keresek munkát Budapesten. Mivel én 700ft/óráért megyek így gondolom lesz is munkám. Főállásban kevesebb ez az összeg kb 90ezer/hó 9-18ig Alkalomszerűen ennyi

A bébiszitter árak eltérőek 800-2000ft/óra

Mivel én nemcsak gondozom ellátom hanem fejlesztem is őket ének mondóka zene manuális tevékenységek rajz festés gyurmázás az életkoruknak megfelelően teszem ezt mivel csecsemő kisgyermek gondozói pedagógiai végzettségem és tapasztalatom van ez nekem nem akadály.

Sokan úgy keresnek hogy a házvezetőnői tevékenységeket is ellátják. Szerintem nem jó összekeverni a kettőt mert két külön pozició több pénz is. Ezzel nem azt akartam mondani hogy nem segítenék ha az anyuka megkér de ha a szülő ilyet keres az előre le kell tisztázni

2015. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, azt már én is tudom, milyen dadust keresek, csak azt nem tudom, hogy merre induljak el a keresésben, hogy valóban megbízhatót kapjak :) Te melyik kerületben laksz egyébként? :)
2015. nov. 5. 08:44
 3/4 Nevelő válasza:

Ha hirdetést teszel ki pl a facebookon több bebiszitter csopi van oda is kitehetnéd vagy fizetős oldalra is kiteheted!

Én a 3. kerületben lakom nincs messze úhpest

2015. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, már tettem ki hirdetést, úgy tűnik találtam is közelit. Köszönöm válaszaidat!
2015. nov. 9. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!