Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiütések az arcon = tejallergia?

Kiütések az arcon = tejallergia?

Figyelt kérdés
Egy hónapos babám arca tele van piros kiütésekkel. Tápszert és anyatejet is kap. Az orvos ránézett, és közölte, hogy ez tejallergia.Kenjem Elocommal, és kapjon Pepti tápszert.Tényleg az lenne?Én eddig úgy gondoltam, hogy tejkiütés. Csak az arcán van, sehol máshol. Széklete rendben, nem hasfájós, nem puffad.Köszönöm!
2015. dec. 27. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de az orvos látta, nem mi.
2015. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet avtápszer az oka. HA kap? Az én lányombak is ilyen volt és csak az arca, mikor fél évesen lecseréltem a HA tápszert simára.nvisszacsere után nem volt gond. Utána kb. 2,5 éves koráig mindig piros lett az arca a tejtől, de csak attól, más tejterméktől nem. Most 3 éves, már nincs tőle baja. Szóval én tápot cserélnék a helyedben.
2015. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utoló vagyok, én a helyedben nem kenném Elocommal, mert durván szteroidos, nemhiszem, hogy 1 hónaposnak való. Ha nem rettenetes csúnya, viszkető, sebes, tutira csak popsikrémmel, esetleg soducremmel vagy pelenka,iütés ellenivel kenném. Ha a táptól van, csere után szépen el fog múlni.
2015. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem kentem rá a szteroidos krémet, rendbejött spontán popsikrémtől.
2015. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én csak anyatejes fiamnak is tiszta kiütés volt az arca. Csak az. Aztán én elhagytam mindenféle tejtermék fogyasztását és kentük egy az orvos által felírt kikevertetett krémmel és helyrejött.
2015. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!