Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjuk meg apukámnak,...

Hogy mondjuk meg apukámnak, hogy babánk lesz, ha utálja a barátomat?

Figyelt kérdés

Nem terveztük a babát, de örülünk neki nagyon.

Még csak 8 hetes vagyok, így egyedül anyukám és a barátom anyukája tudja rajtunk kívül. De egyszer muszáj lesz elmondanunk az apámnak és ettől tartok...

Nagyon rossz vele a kapcsolatom, hirtelen haragú, azonnal üvöltözik és egy elviselhetetlen ember (nem csak én gondolom így, nincs egy barátja sem és a szüleivel sem igazán beszél). Ráadásul a páromat sem szereti, így már alapból feszült lesz a hangulat, ha együtt mondjuk el...


Anyukám szerint ezt személyesen kéne mondani, a barátom viszont mondta, hogyha ennyire stresszelek ettől, akkor küldhetnénk neki egy levelet, a baba nevében.


18/L


2015. dec. 27. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondja el anyukád.
2015. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kérdés megválaszolásához jó lenne tudni, milyen valós indokok miatt utálja apukád a párodat? Pl. léhűtő munkanélküli? Nyolc általánosa van csak?
2015. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elváltak, anya biztosan nem mondaná el.


Nem valós az indoka, amiért nem szereti. A baja az, hogy nem egyetemet végzett ember, hanem vállalkozó. Pedig művelt, értelmes ember, több nyelvet beszél, bármihez hozzá tud szólni. Ráadásul anyagi biztonságot is nyújt, szóval nem egyik napról a másikra él.

Aztán itt van apukám, aki veri magát a diplomájára, közben a látóköre teljesen beszűkült és borzalmas ember.

Szóval a barátom 'hibája' annyi, hogy mivel nem érdekelte az egyetem, otthagyta és átvette az apukájának a dolgait, plusz sajátokat is kezdett.

2015. dec. 27. 12:56
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
És te hogyan fogsz tovább tanulni? A párod engedné, hogy tanulj? Nem fog ennek gátat szabni?
2015. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne foglalkozz apukáddal. Csak duzzogjon magában. Ne hagyd, hogy elrontsa a boldogságotokat.
2015. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

"akkor küldhetnénk neki egy levelet, a baba nevében."


Ez egy nagyon jó és kedves ötlet, meglágyítja a szívét.

2015. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Hát Tequila, en nő vagyok, gyerekem is van, de ha annyi nem lenne benne, hogy elem álljon és elmondása, hanem egy bugyuta levelet küldene, az én szívem lagybol betonba menne át, az tuti.

Oda álltok elé ketten, kérdező és elmondjatok. Gondolom nem vele éltek, önálló lakások, keresetetek van, nem lehet gond.

2015. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
A levél a baba nevében borzalmas ötlet egy ilyen embernél.
2015. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Együtt elmentek apukádhoz, gyorsan, tényszerűen közlöd a hirt, ha örül maradtok beszélgetni, ha veszekszik felálltok és elköszöntök.
2015. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!