Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szüleim nem fogadják el a...

A szüleim nem fogadják el a barátomat családi háttere miatt. Mit tegyek, hogy valahogy fogadják el?

Figyelt kérdés
Össze szeretnénk költözni az egyetem évei alatt. Félek elmondani a szüleimnek, mert nem hiszem, hogy beleegyeznének, és csak egy nagy veszekedés lenne az egészből (Kiszámoltuk, és anyagilag jobban jönnénk ki, mint bentlakással). Még 2 évünk van az egyetemig, mit tehetünk ez idő alatt, hogy valahogy megoldodjon a probléma? Imádjuk egymást és egyikünk se képes elképzelni az életét a másik nélkül. 1 éve vagyunk együtt, 3 éve legjobb barátok vagyunk
2015. okt. 4. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az amit nem tudnak elfogadni? --pontosan micsoda?--
2015. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

párommal is ez volt, be se jöhetett a házba, csak a ház előtt várhatott mindig

egy idő múlva kimentek hozá köszönni, kezdték megszokni, szép lassan szóba is elegyedtek

és akkor megismerték jobban

és eljött a nap, amikor behívták(akkor a párom vágta rá, hogy mostmár azért se jön be :))

de aztán amikor eljött a nap, hogy apáva együtt gitároztak már, azt megkönnyeztem


(összesen fél év kellett hozzá)

2015. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*a szüleim nem engedték a házba, ahol éltem.
2015. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek lesztek azt csináltok amit jónak láttok. Az én párom sem jöhetett be, végül mégis hozzá mentem és van 2 szép gyerekünk. A család pedig ha még akart látni kénytelen volt megismerni és elfogadni a választásom. Nekem kell jó legyen nem nekik mert az én életem. Egyetlen kifogásuk volt ellene, a családi háttere amit a férjemnek sikerült maga mögött hagynia és rendes ember vált belőle. Ne hallgass másra ne hagyd hogy helyetted döntsenek mert örökké piszkálni fog a gondolat hogy "mi lett volna ha.." és a kapcsolatod is megromolhat a családoddal emiatt. Csak határozottan!
2015. okt. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!